Naga MarketsStrategia EMA10/20 to codzienny cykl analiz i zagrań tworzony pod patronatem Naga Markets. Wszystkie przedstawiane analizy i pozycje dotyczyć będą jedynie Strategii EMA10/20, która jak sama nazwa wskazuje opiera się na 10-cio i 20-sto okresowych, wykładniczych średnich kroczących.


Stop Loss na EURGBP

Niestety, na skutek dzisiejszych, niezwykle słabych wyników niemieckiego PMI obserwowaliśmy silną deprecjację europejskiej waluty. Spadki te sprawiły, że pozycja, o której pisałem w dniu wczorajszym zrealizowała zlecenie stop loss i została zamknięta na stracie.

EURGBP H4

Możliwe shorty na AUDJPY

Spoglądając na notowania pary walutowej AUDJPY zauważymy, że na skutek wczorajszych, bardzo dynamicznych spadków doszło już do pro-spadkowego przecięcia się szybkich średnich kroczących. Jeżeli w najbliższym czasie doszłoby również do re-testu i odrzucenia strefy pomiędzy średnimi, szukałbym tam okazji do otwarcia pozycji krótkich.

AUDJPY H4

Możliwe shorty na CADJPY

Bardzo podobnie wygląda również obecna sytuacja na notowaniach pary walutowej CADJPY, gdzie również pogłębienie obecnej korekty, re-test i odrzucenie ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu) mogłoby posłużyć mi jako sygnał do otwarcia pozycji krótkich.

CADJPY H4

Przypomnijmy, że wszystkie pozycję dla strategii EMA 10/20 otwieram na koncie u brokera Naga Markets, gdzie prowadzę osobny rachunek dla w/w strategii. Warto także zaznaczyć, że poprzez swoje platformy, w tym społeczną platformę transakcyjną SwipeStox, NAGA Markets oferuje ponad 750 instrumentów handlowych, pod najwyższą płynnością zapewniającą szybką i niezawodną realizację zleceń.


Wszystkie analizy i zagrania według tejże strategii można będzie śledzić pod tagiem „Strategia EMA 10/20Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułRosną zapasy ropy oraz benzyny. Ropa WTI na nowych minimach w tym tygodniu
Następny artykułRynek akcji pracuje w dzień, kocha jednak noc. 600% zysku poza godzinami handlu
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

1 KOMENTARZ

  1. Nie zgodzę się, że shorty na CAD/JPY, skoro mamy trend wzrostowy, kanał wzrostowy oraz odbicie od dolnej lini trendu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here