Naga MarketsStrategia EMA10/20 to codzienny cykl analiz i zagrań tworzony pod patronatem Naga Markets. Wszystkie przedstawiane analizy i pozycje dotyczyć będą jedynie Strategii EMA10/20, która jak sama nazwa wskazuje opiera się na 10-cio i 20-sto okresowych, wykładniczych średnich kroczących.


Przeglądając dziś instrumenty pod kątem ewentualnych sygnałów dla strategii EMA10/20 moja uwagę skupiła zaledwie jedna okazja inwestycyjna. Ale po kolei…

TP1 na GBPUSD

W dniu wczorajszym pisałem o otwarciu pozycji długich na notowaniach pary GBPUSD. W ciągu niespełna dwóch kolejnych świec rynek osiągnął zakładany przeze mnie pierwszy take profit, po realizacji którego postanowiłem zabezpieczyć pozostałe pozycje na niewielkim plusie.

Mimo, że na skutek nocnych spadków kurs osunął się w okolice moich zleceń, to żadne z nich nie zostało jeszcze wybite i spokojnie czekam na rozwój sytuacji.

GBPUSD H4

Stop loss na USDJPY

Zgodnie z tym co pisałem wczoraj, po dokładnym przetestowaniu i (wydawać by się mogło) odrzuceniu strefy pomiędzy średnimi kroczącymi otworzyłem dwie pozycje krótkie. Niestety, na skutek porannych, niezwykle dynamicznych wzrostów pozycja została zamknięta na stop lossie.

USDJPY H4

Buy limit na GOLD

Spoglądając na notowania złota zauważymy, że zgodnie z moją wczorajszą projekcją kurs osunął się w okolice ostatnio pokonanego oporu (teraz wsparcia) i szybkich średnich kroczących, gdzie już o poranku pojawiła się reakcja popytowa będąca dla mnie sygnałem do otwarcia pozycji długich.

GOLD H4

Przypomnijmy, że wszystkie pozycję dla strategii EMA 10/20 otwieram na koncie u brokera Naga Markets, gdzie prowadzę osobny rachunek dla w/w strategii. Warto także zaznaczyć, że poprzez swoje platformy, w tym społeczną platformę transakcyjną SwipeStox, NAGA Markets oferuje ponad 750 instrumentów handlowych, pod najwyższą płynnością zapewniającą szybką i niezawodną realizację zleceń.


Wszystkie analizy i zagrania według tejże strategii można będzie śledzić pod tagiem „Strategia EMA 10/20tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułLotos [LTS] – od początku roku w konsolidacji – analiza na zamówienie
Następny artykułGuten Morgen DAX 05.07.2018
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here