Naga MarketsStrategia EMA10/20 to codzienny cykl analiz i zagrań tworzony pod patronatem Naga Markets. Wszystkie przedstawiane analizy i pozycje dotyczyć będą jedynie Strategii EMA10/20, która jak sama nazwa wskazuje opiera się na 10-cio i 20-sto okresowych, wykładniczych średnich kroczących.


Short na AUDCAD

Zgodnie z tym, co pisałem w moim poprzednim artykule, już w piątek otworzyłem dwie pozycje krótkie na parze walutowej AUDCAD. Pomimo, że na zamknięciu rynków pozycja zyskiwała niemal 35 pips, to przez wzgląd na nieudaną próbę wyegzekwowania od Donalda Trumpa ustępstw w sprawie nałożonych ceł na import stali i aluminium od początku tygodnia obserwujemy wzrosty. Są one spowodowane wpisami amerykańskiego prezydenta, który na Twitterze zaatakował Kanadę punktując wynoszące 270% cła na produkty mleczne i przy okazji obrażając samego premiera Kanady, wytykając mu postawę podczas szczytu G7.

Póki co pozycja jeszcze nie została jednak wybita na sl. Szanse na ewentualne pozytywne zakończenie tego setupu daje także wciąć pro-sapdkowy układ szybkich średnich kroczących oraz sytuacja na oscylatorze MACD.

AUDCAD H4

Short na AUDUSD

Drugą pozycję otworzyłem na notowaniach pary AUDUSD, gdzie na skutek trwających od piątku wzrostów, w dniu dzisiejszym doszło do re-testu strefy pomiędzy szybkimi średnimi kroczącymi. Tam też nad ranem pojawiła się już pierwsza reakcja popytowa i to właśnie ona była dla mnie sygnałem do otwarcia pozycji krótkich, dla których take profity wyznaczone są na podstawie kolejnych, niższych dołków.

AUDUSD H4

Przypomnijmy, że wszystkie pozycję dla strategii EMA 10/20 otwieram na koncie u brokera Naga Markets, gdzie prowadzę osobny rachunek dla w/w strategii. Warto także zaznaczyć, że poprzez swoje platformy, w tym społeczną platformę transakcyjną SwipeStox, NAGA Markets oferuje ponad 750 instrumentów handlowych, pod najwyższą płynnością zapewniającą szybką i niezawodną realizację zleceń.


Wszystkie analizy i zagrania według tejże strategii można będzie śledzić pod tagiem „Strategia EMA 10/20tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułZnaleziono jeden z najbogatszych portfeli Bitcoin
Następny artykułProdukcja w fabrykach najniżej od marca 2013 roku. Jak reaguje funt?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here