TMS


Strategia EMA10/20 to codzienny cykl analiz i zagrań tworzony pod patronatem Naga Markets. Wszystkie przedstawiane analizy i pozycje dotyczyć będą jedynie Strategii EMA10/20, która jak sama nazwa wskazuje opiera się na 10-cio i 20-sto okresowych, wykładniczych średnich kroczących.


W dniu wczorajszym wskazywałem 4 potencjalne setupy. Ostatecznie okazało się jednak, ze jedynie w jednym z tych przypadków pojawił się interesujący sygnał, na podstawie którego otworzyłem pozycje. Mowa tu o notowaniach pary walutowej NZDCAD.

Spoglądając na poniższy screen zauważysz, że pozycja zarabia już ok 45 pips a więc ok. dwukrotnie więcej niż wynosił początkowy stop loss. W chwili obecnej pozycje są już zabezpieczone na niewielkim plusie i czekam na dalszy rozwój sytuacji.

NZDCAD H4

Okazuje się jednak, że w międzyczasie pojawiło się kilka innych interesujących sygnałów, z których osobiście nie skorzystałem. Mowa tu o notowaniach par walutowych: GBPUSD, NZDUSD i USDJPY. Na poniższych screenach zaznaczyłem świece sygnalne, które można było wykorzystać do otwarcia pozycji.

Przypomnijmy, że wszystkie pozycję dla strategii EMA 10/20 otwieram na koncie u brokera Naga Markets, gdzie prowadzę osobny rachunek dla w/w strategii. Warto także zaznaczyć, że poprzez swoje platformy, w tym społeczną platformę transakcyjną SwipeStox, NAGA Markets oferuje ponad 750 instrumentów handlowych, pod najwyższą płynnością zapewniającą szybką i niezawodną realizację zleceń.

Równocześnie chciałbym Cię bardzo serdecznie zaprosić na darmowy webinar, w trakcie którego przedstawimy wszystkie za i przeciw oraz wydamy ostateczny osąd, czy analiza techniczna jest przydatna w tradingu. Wskażemy również które z narzędzi AT są bardziej skuteczne, a które jedynie zaśmiecają wykres.

Zapisz mnie na webinar


Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.

Wszystkie analizy i zagrania według tejże strategii można będzie śledzić pod tagiem „Strategia EMA 10/20Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here