Naga MarketsPara walutowa GBPCAD od ubiegłego piątku porusza się na południe. W efekcie tych spadków niedość, że pokonaliśmy lokalne wsparcie oraz średnią 20 okresową to również nastąpiło przecięcie się średnich kroczących 10 i 20 co mogłoby świadczyć o potencjalnej zmianie nastawienia rynku.

Jeżeli w najbliższym czasie pojawi się delikatna korekta wzrostowa i reakcja podaży odrzucająca strefę pomiędzy EMA10 i EMA20, wówczas mogłoby to być sygnałem do rozważenia pozycji krótkich, dla których potencjalnym targetem (TP1) byłyby okolice średniej 120.

Dodatkowym potwierdzeniem mogłaby być również obecna sytuacja na oscylatorze MACD, który wskazuje obowiązujący trend spadkowy.

Wykorzystaj analizę by zainwestować na podstawie Strategii EMA 10/20 u Brokera BDSwiss

GBPCAD H4
GBPCAD H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykuł20 milionów USD za współpracę z SEC
Następny artykułLive Trading XTB Masterclass, krótkie podsumowanie mojego handlu – Marcin Wenus
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here