Naga MarketsPara walutowa GBPJPY w piątek pokonała opór 128.54. W efekcie tych wzrostów na wykresie H4 obserwowaliśmy przecięcie się wykładniczych średnich kroczących 10 i 20 oraz ich wspólne przecięcie EMA 120 co mogłoby świadczyć o potencjalnej zmianie nastawienia rynku w dłuższym terminie. Obecnie oscylujemy w okolicy kolejnego oporu 129.89. W najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się korekty spadkowej i re-testu wspomnianego poziomu 128.54 (tym razem jako wsparcia).

Jeżeli w okolicy najbliższego wsparcia oraz średniej kroczącej EMA20 pojawi się silna reakcja popytowa, mogłoby to być sygnałem do otwarcia pozycji długich, dla których potencjalnymi targetami okazałyby się kolejno poziomu 129.89, 132.29 oraz 134.85. Dodatkowym potwierdzeniem mogłaby być również obecna sytuacja na oscylatorze MACD, który wskazuje obowiązujący trend wzrostowy.

Wykorzystaj analizę by zainwestować na podstawie Strategii EMA 10/20 u Brokera BDSwiss

GBPJPY H4
GBPJPY H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAdmiral Markets pomaga w ograniczeniu ryzyka handlowego
Następny artykułNFA obniża dźwignię na parach z GBP do 20:1
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here