Naga MarketsPara walutowa GBPCAD od wczoraj porusza się na północ w efekcie czego średnia krocząca 10 przecięła od dołu średnią 20. Jeżeli w najbliższym czasie pojawiłaby się delikatna korekta spadkowa, na skutek której przetestowana i odrzucona zostałaby strefa pomiędzy EMA 10/20 bądź okolice poziomu 1.6430 zbiegającego się z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego (jeżeli wzrosty dotrą w okolice poziomu 1.6600, wówczas poziom 1.6430 zbiegać się będzie precyzyjnie z mierzeniem 50% Fibo), szukać moglibyśmy sygnału do otwarcia pozycji długich z aż czterema potencjalnymi poziomami realizacji zysków (tp).

Dodatkowym potwierdzeniem dla scenariusza pro-wzrostowego jest również to, że średnie 10-cio i 20-sto okresowe znajdują się powyżej średniej 120 okresowej oraz obecna sytuacja na oscylatorze MACD.

Wykorzystaj analizę by zainwestować na podstawie Strategii EMA 10/20
u Brokera BDSwiss

GBPCAD H4

Wszystkie analizy z cyklu możesz śledzić pod tagiem „Strategia EMA 10/20„ oraz  w moim dzienniku inwestycyjnym na forum, gdzie zamieszczam również wszystkie zawierane transakcje.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułXTB Trading Club – warsztaty z praktykami rynkowymi
Następny artykułBez zaskoczenia na wykresach. FOMC utrzymuje stopy bez zmian.
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here