Naga Markets


Para walutowa EURGBP niemal od początku tygodnia porusza się na północ w efekcie czego już wczoraj średnia krocząca 10 przecięła od dołu średnią 20. Jeżeli w najbliższym czasie pojawiłaby się delikatna korekta spadkowa, na skutek której przetestowana i odrzucona zostałaby strefa pomiędzy EMA 10/20, szukać moglibyśmy sygnału do otwarcia pozycji długich z aż trzema potencjalnymi poziomami realizacji zysków (tp).

Za scenariuszem pro wzrostowym przemawia również obecna sytuacja na oscylatorze MACD, który wskazuje trend wzrostowy oraz opublikowane dziś o godz. 10:30 bardzo słabe dane dotyczące produkcji przemysłowej w Wielkiej Brytanii, na skutek których nastąpiło zdecydowane osłabienie Funta brytyjskiego. Więcej na ten temat przeczytasz w mojej porannej projekcji tego instrumentu, w której przedstawiłem scenariusz pro-wzrostowy na podstawie strategii Price Action.

Wykorzystaj analizę by zainwestować na podstawie Strategii EMA 10/20
u Brokera BDSwiss

EURGBP H4
EURGBP H4
EURGBP H4
EURGBP H4

Wszystkie analizy z cyklu możesz śledzić pod tagiem „Strategia EMA 10/20„ oraz  w moim dzienniku inwestycyjnym na forum, gdzie zamieszczam również wszystkie zawierane transakcje.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułOpcje waniliowe. Ważna linia na GBP/CHF
Następny artykułPrzed zamknięciem. Ceramika Nowa Gala [CNG] i Open Finance [OPF]
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here