TMS


Para walutowa EURCAD od samego początku tygodnia porusza się na północ w efekcie czego już wczoraj średnia krocząca 10 przecięła od dołu średnią 20. Jeżeli w najbliższym czasie pojawiłaby się delikatna korekta spadkowa, na skutek której przetestowana i odrzucona zostałaby strefa pomiędzy EMA 10/20, szukać moglibyśmy sygnału do otwarcia pozycji długich z aż czterema potencjalnymi poziomami realizacji zysków (tp).

Za scenariuszem pro wzrostowym przemawia również obecna sytuacja na oscylatorze MACD, który wskazuje trend wzrostowy.

Warto jednak zwrócić uwagę, że obecna świeca na wykresie H4 jest świeca popytową i istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że przed ewentualną korektą rynek dotrze aż w okolice EMA 120, która jest pierwszym poziomem realizacji zysków.

Wykorzystaj analizę by zainwestować na podstawie Strategii EMA 10/20
u Brokera BDSwiss

EURCAD H4
EURCAD H4

Wszystkie analizy z cyklu możesz śledzić pod tagiem „Strategia EMA 10/20Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułSzwajcarska deflacja się pogłębia. Co na to CHF?
Następny artykułEURNZD – dolne ograniczenie kanału zatrzymało spadki
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here