Naga MarketsEURCAD

Od początku tygodnia obserwujemy spadki, które rozpoczęły się weekendową luką spadkową. W efekcie tych spadków na wykresie H4 obserwowaliśmy przecięcie się średnich kroczących EMA 10 i 20. Jeżeli w najbliższym czasie rynek wykona niewielką korektę i re-testując odrzuci strefę pomiędzy średnimi, wówczas spodziewać moglibyśmy się spadków, dla których potencjalnymi targetami są kolejno okolice EMA 120 – 1.4688 i dalej 1.4579 oraz 1.4340

Dodatkowym potwierdzeniem dla spadków jest również obecna sytuacja na oscylatorze MACD.

EURCAD H4
EURCAD H4

CADCHF

Podobnie jak w przypadku EURCAD tak i na CADCHF rynek otworzył się w tym tygodniu luką. W tym przypadku była to luka wzrostowa, dzięki czemu od razu znaleźliśmy się powyżej EMA 20. W efekcie trwającej od początku tygodnia konsolidacji obserwowaliśmy przecięcie się EMA 10 i 20 będące sygnałem zmiany nastawienia rynku. Dodatkowym potwierdzeniem wzrostów w najbliższym czasie jest również obecna sytuacja na oscylatorze MACD, który wskazuje trendu wzrostowy.

Wykorzystaj analizę by zainwestować na podstawie Strategii EMA 10/20 u Brokera BDSwiss

CADCHF H4
CADCHF H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułJustin Bennett: EUR/JPY z okazją tradingową po wyborach?
Następny artykułCzy rynki finansowe są manipulowane? Webinar z  Mieczysławem Siudkiem
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here