Naga MarketsGiełdy zdominowała silna bessa pod koniec stycznia. Czego oczekiwać w pierwszych sesjach lutego? Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się głównym indeksom giełdowym oraz najciekawszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!

  • Co jest przyczyną ostatnich spadków na giełdach zachodnich i na GPW?
  • Czy ostatnia przecena stanowi okazję do zakupu niektórych spółek?
  • Jak wygląda sytuacja na DAX, ropie naftowej, złocie i srebrze?
  • Dolar kosztuje niecałe 3,76 zł. Dokąd zmierza polski złoty?

Te artykuły również Cię zainteresują
GPW: przecena na rynkach akcji przeciągnie się na kolejny miesiąc?

Wczorajsza sesja w USA i za zachodnią granicą wygenerowały bardzo ważne informacje. Strach zawitał i teraz dominuje obawa o bessę. Pomimo pozytywnego nastawienia przez wiele miesięcy, nadszedł czas, kiedy przecena akcji staje się coraz bardziej realna, a obawy sprzed zaprzysiężenia Bidena stają się faktem. Realizacja zysków, wzrost obaw o lockdowny, opieszałość w szczepieniach.

Po dość silnej wyprzedaży na S&P 500 i DAX pod koniec stycznia rozpoczęła się kolejna fala spadkowa. Brakuje twardych informacji, które mogłyby powodować tą przecenę. Korekta która trwa na polskim rynku przybiera na sile, co może doprowadzić do silniejszych spadków. Bardzo negatywną informacją na DAX byłoby wybicie wsparcia na poziomie 13 000 punktów – oznajmił prowadzący.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TV

Zobacz również inne audycje:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: wykresy kryptowalut | gielda komentarze | co to blik | kurs euro wykres |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here