Naga Markets

Niedźwiedź giełdowyOd wiek wieków znana jest zasada, że nadmierny strach i nadmierna chciwość nie są dobrymi doradcami. W szczególności jeżeli mówimy o inwestowaniu, te dwie jakże skrajnie emocje zdają się być pierwszym elementem prowadzącym do zguby. Wiedzą o tym na pewno traderzy i inwestorzy, którzy każdego dnia podejmują ważne decyzje, prowadzące bezpośrednio do zysku bądź straty. Jak więc sobie z nimi radzić? Jak skutecznie zarabiać na inwestycjach i nie dać się „opętać” emocjom?

Strach i chciwość – jak poskromić emocje

Istnieje przynajmniej kilka czynników mogących w znaczny sposób ograniczyć bądź niemal całkowicie wyeliminować negatywne emocje związane z inwestowaniem. Jedne z nich są stricte techniczne i można je zastosować niemal “od ręki”, inne dotyczą psychologii inwestowania i wymagają lepszego zrozumienia tematu.



By móc Ci je wszystkie dokładnie pokazać, wraz z brokerem XM zorganizowaliśmy bezpłatny webinar, w trakcie którego porozmawiamy o jednym z najważniejszych czynników warunkujących sukces w inwestowaniu: psychologii. Poznasz także kilka metod radzenia sobie z nadmiernymi emocjami towarzyszącymi traderom i spekulantom tuż po otwarciu pozycji oraz w trakcie jej rozgrywania.

Szkolenie to odbędzie się już dziś (28.09.2021 r.) o godz. 20:00 czasu polskiego.

Kliknij, aby zapisać się na szkolenie



Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>



Poprzedni artykułTygodniowy przegląd setupów od Niala Fullera, 27 września – 1 października 2021
Następny artykułBitcoin to Facebook na sterydach. BTC to sieć pieniędzy idealna dla ludzi
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here