Naga MarketsKlub piłkarski SS Lazio podpisał umowę sponsorską z platformą kryptowalutową StormGainPlatforma do handlu kryptowalutami StormGain ogłosiła, że podpisała wieloletnią umowę zostania oficjalnym partnerem handlowym drużyny piłkarskiej S. S. Lazio.

  • Dwie marki – StormGain i Lazio – łączą siły.
  • Dla fanów piłki nożnej to wielka gratka.

StormGain został sponsorem SS Lazio

StormGain łączy handel kryptowalutami z najnowszymi technologiami, aby pomóc swoim klientom osiągnąć jak najlepsze wyniki. S. S. Lazio może zaś pochwalić się “bogatą tradycją z perspektywicznym myśleniem”, co przynosi jej zawodnikom sukces na boisku. Sezon 2020/2021 to znaczący moment dla zespołu pod tym względem, ponieważ powraca on do Ligi Mistrzów UEFA, wiodących rozgrywek klubowych w Europie.

Te artykuły również Cię zainteresują
 

Partnerstwo umożliwi StormGain nagradzanie fanów footballu m.in. ekskluzywnymi biletami VIP na mecze Lazio, biletami kategorii I na każdy mecz “domowy” drużyny oraz dostępem do wydarzeń, jakie mają mieć miejsce na 70-tysięcznym Stadio Olimpico drużyny.

Alex Althausen, dyrektor generalny StormGain, powiedział, że “StormGain jest zachwycony współpracą z S. S. Lazio, światowej sławy zespołem z bogatą historią i wartościami, które doskonale odzwierciedlają nasze własne.”

Z kolei Marco Canigiani, dyrektor ds. marketingu, sponsoringu i wydarzeń w Lazio, powiedział, że jego firma “jest bardzo dumna z tego partnerstwa, które wzmocni naszą innowacyjną pozycję. Nasze partnerstwo pomoże nam poszerzyć nasz międzynarodowy krajobraz i tworzyć projekty dla naszych fanów”.

Czym jest StormGain?

StormGain to platforma handlowa kryptowalut. Może pochwalić się aż 120 000 klientami w ponad 100 krajach. Została doceniona przez branże licznymi prestiżowymi nagrodami, a ostatnio prestiżową nagrodą „Platforma handlu kryptowalutami i giełda roku 2020” od The European Magazine.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here