Naga Markets7 listopada 2013 13:50

Stało się! Przecieki z ECB o tym, że nie podjęta żadna decyzja okazały się nietrafne. Rynki są w szoku i niedowierzaniu. Euro gwałtownie spada, ale i tak przecena wydaje się być mała w porównaniu z wagą decyzji.

Teraz oczekiwanie na 14:30 i uzasadnienie decyzji na konferencji, które może przynieść kolejną falę wyprzedaży.

Patrząc technicznie na Eurodolara wydaje się, że przed nim jeszcze sporo miejsca do spadków. Kluczowe wsparcie na 1.3470 zostało przebite z impetem i można dopatrywać się korekty ABC.

Jeśli tak to kolejny poziom zdolny do powstrzymania fali wyprzedaży to dopiero 1.3160 – gdzie znajduje się 100% długości fali A odłożonej od szczytu fali B, czyli typowy zasięg fali C. Do tego jest tam silny poziom techniczny testowany kilka razy w przeciągu ostatnich tygodni oraz 61,8% zniesienia wzrostów lipiec – październik.

Jednak ruch w dół jest tak gwałtowny, że zaczyna przypominać nowy trend, a nie tylko korektę. Kolejne emocje już za pół godziny.Stopy w dół! Dokąd spadnie EUR/USD?Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułRopa BRENT – analiza harmoniczna
Następny artykułKonferencja ECB! Czego się spodziewać?
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here