Naga MarketsSymbol GPW na tle wykresuNa łamach telewizji Comparic24.TV Krzysztof Kamiński rozmawiał ze znanym w polskiej branży inwestycyjnej Traderem21. Czego się spodziewać w najbliższym czasie na GPW? Na to i inne pytania dotyczące jego wykładu na XTB Trading Masterclass odpowiadał dzisiejszy gość programu. Więcej dowiesz się oglądając cały program!


GPW jeszcze spadnie, zanim dojdzie do silnych wzrostów?

Zmiana przepływu globalnego kapitału spekulacyjnego pomoże polskiej giełdzie. Jeżeli dysponujesz kilkudziesięcioma miliardami to szukasz kapitału, gdzie możesz go ulokować. Ludzie także szukają tanich rynków, choć nikt nie chce się ładować na rynek, który jest cały czas w bessie – oznajmił gość programu.

Te artykuły również Cię zainteresują
Trader21 zauważa, iż polski rynek akcji w odniesieniu do złotówki cały czas konsoliduje. Jednak w porównaniu do dolara amerykańskiego, polski WIG20 pozostaje w silnym trendzie spadkowym od 2017 roku.

Ceny akcji mogą stać w miejscu, ale jeśli osłabia się waluta danego kraju to dla globalnego gracza to za mało. Dlatego też przypuszczam, że w tym momencie nie będziemy mieć żadnych gwałtownych ruchów w Polsce. Wyceny się mogą trochę obniżyć ze względu na zawirowania na globalnych rynkach finansowych. Jednak jestem pewny, że GPW w ciągu 5 lat da zarobić znacznie więcej, niż inne europejskie parkiety – dodał.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here