Naga MarketsStop Loss na Break Even. Jak łatwo ustawić zlecenie za pomocą skryptu na MT4MetaTrader 4 to wciąż najpopularniejsza platforma do handlu wśród traderów detalicznych. Warto zatem lepiej ją poznać i wykorzystać w pełni jej możliwości, by poprawić swój trading. Żeby Ci to ułatwić, wspólnie z brokerem FP Markets przygotowaliśmy serię krótkich filmów ze wskazówkami i trikami na MT4.

  • Nowa seria MT4 Tips & Tricks specjalnie dla Ciebie na YouTube
  • Poznasz ciekawostki i triki do wykorzystania na platformie Meta Trader 4
  • W tym odcinku dowiesz się, jak za pomocą skryptu przestawiać zlecenie stop loss na poziome wejścia tzw. break-even point

Jak ustawić Stop Loss na Break Even?

Handlując na niskich interwałach, bardzo często spekulanci otwierają pozycję “z ręki” co sprawia, że każda zaoszczędzona sekunda staje się cenna niczym złoto.

Zobacz też: Strategia – Twoje pierwsze spotkanie z rynkiem. Wiking zaprasza na webinar

Mając na uwadze powyższe, skrypt dzięki któremu mamy możliwość ustawienia naszego zlecenia obronnego (Stop Loss) na poziom wejścia (Break Even Point) może okazać się szczególnie istotny dla tej grupy traderów. Próbę działania skryptu możesz przeprowadzić na platforma MetaTrader 4 oferowanej przez brokera FP Markets.

Oglądając poniższe wideo poznasz odpowiedzi na pytania:

  • Komu przyda się skrypt do zamykania pozycji na BE?
  • Po co wykorzystywać Break Even?
  • Jak wygląda skrypt?
  • Gdzie znaleźć skrypt?
  • Jak uruchomić skrypt na danym instrumencie?

Sprawdź także pozostałe wideo z serii MT4 Tips & Tricks >>


Broker FP Markets oferuje dostęp do 60+ par walutowych (Forex), a także kontraktów na różnicę kursową (CFD), gdzie znajdziesz ponad 10.000 akcji spółek, 19 indeksów giełdowych, towary, takie jak złoto, srebro ropa naftowa oraz kryptowaluty (Bitcoin, Litecoin, Ripple, Ethereum, Bitcoin Cash) poprzez dobrze znaną traderom platformę Meta Trader oraz Iress.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here