XTB

STO nie znajduje się na liście polecanych brokerów Comparic.pl.

Portal Comparic.pl prowadzi listę polecanych brokerów.

STO- informacje o brokerze

STO jest regulowanym dostawcą handlu online, oferującym dostęp do ponad 300 instrumentów do handlu na rynku Forex, indeksów giełdowych, akcji, towarów, kryptowaluty i obligacji.

 

Z biurami w Londynie, Limassol, Szanghaju i Mediolanie specjaliści STO zapewniają niezrównane wsparcie klienta, a także kompleksową edukację, wnikliwe informacje rynkowe i analizy techniczne, aby zapewnić naszym klientom przewagę w świecie handlu online.

  • Doskonałe warunki transakcyjne – Skorzystaj z wąskich spreadów STO, szybkiej realizacji, elastycznej dźwigni i niskich marż.
  • Narzędzia handlowepakiet 12 Expert Advisor oraz 15 wskaźników poprawi twoje doświadczenie w handlu, dając ci narzędzia potrzebne do podejmowania świadomych decyzji, automatyzowania pewnych działań, zarządzania ryzykiem i skutecznego wykonywania strategii handlowych.
  • Sygnały handlowe – dzięki STO zyskujesz dostęp do darmowych sygnałów transakcyjnych w czasie rzeczywistym na szerokiej gamie instrumentów, w tym głównych indeksów, Brent, WTI, Gold, Silver i wszystkich głównych par walutowych.
  • Analiza ekspercka – dzięki analizie rynku STO, aktualnościom i kalendarzowi ekonomicznemu możesz mieć pewność, że będziesz miał wszystkie informacje potrzebne do zbudowania odpowiedniej strategii dla siebie i pozostania na szczycie trendów rynkowych.
  • Platformy przyjazne dla użytkownika – Handluj wygodnie w dowolnym miejscu i czasie, dzięki wiodącym platformom MT4 i AFX Fast
  • Różne metody finansowania – wybierz spośród szerokiej gamy opcji wpłat i wypłat, aby proces był tak prosty, jak to tylko możliwe.

Excel w handlu z STO

STO oferuje kompleksowe kursy edukacyjne dla inwestorów na każdym poziomie zaawansowania, prezentując techniczną stronę handlu online, w tym analizy rynku i strategie handlowe przygotowane przez ekspertów FX & CFD.

Seria bezpłatnych seminariów STO – przygotowanych przez doświadczonych specjalistów i ekspertów rynkowych – pozwoli w pełni zapoznać się z cennymi narzędziami, które pomogą w interpretacji złożonych ruchów rynkowych. Poznasz innowacyjne strategie i sposoby ich wykorzystania, aby osiągnąć swoje cele inwestycyjne. Ponadto dowiesz się, jak zarządzać ryzykiem.

Najskuteczniejszym narzędziem zarządzania ryzykiem jest wiedza – materiały edukacyjne STO wyjaśnią Ci wiele rozwiązań, w zależności od strategii inwestycyjnej. Nowicjusze często stają przed różnymi wyzwaniami na początku swojej przygody na rynku, ale kursy edukacyjne STO pomagają zrozumieć i pokonać te problemy.

Regulacja

STO jest nazwą handlową AFX Markets Ltd i AFX Capital Markets Ltd. AFX Markets Ltd jest autoryzowana i regulowana przez Financial Conduct Authority (FCA) z FRN: 560872. AFX Capital Markets Ltd jest autoryzowana i regulowana przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych ( CySEC) z licencją nr 119/10.

Należy pamiętać, że kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiego utraty środków z powodu dźwigni. 66.52% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z AFX Capital Markets Ltd. 64,84% detalicznych kont inwestorów traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD AFX Markets Ltd. Powinieneś zastanowić się, czy rozumiesz, w jaki sposób działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Chcesz poznać opinie klientów o brokerze STO? Odwiedź dedykowany dział na forum Comparic.pl.