Naga MarketsW portalu Comparic.pl zagościł nowy broker STO, który ceniąc sobie klientów z Polski, postanowił szerzej wkroczyć na nasz rodzimy rynek. Współpracę z STO podporządkowaliśmy podstawowym zasadom, które wyznajemy jako redakcja – ma być z korzyścią dla naszych czytelników.


STO został oficjalnym partnerem codziennych przeglądów rynku oraz pozycji dużych graczy.

FCA, CySEC i gwarancje depozytów

STO jest brokerem online typu NDD (zautomatyzowany dealing-desk) regulowanym przez FCA oraz CySEC i może poszczycić się gwarancjami dla depozytów do 50,000 GBP (FSCS w UK) oraz 20,000 EUR (Cypr).

Broker oferuje on dostęp do  ponad 300 instrumentów handlowych takich jak Forex, Indeksy, Ropa, Akcje, Towary i Obligacje (kliknij TUTAJ by sprawdzić ofertę). Klienci STO mają możliwość handlu na szerokiej gamie instrumentów CFD dzięki niezawodnym platformom MT4 oraz AFX Fast.

OCHRONA PRZED NEGATYWNYM BILANSEM & WYPŁATY W TEN SAM DZIEŃ

STO zapewnia, że bilans na Twoim koncie nigdy nie spadnie do poziomu niższego, niż Twój inicjalny depozyt i że Twoje środki są bezpiecznie przechowywane na segregowanych kontach w najwyższej klasy europejskich bankach.

Celem STO jest dostarczenie optymalnego środowiska handlowego, aby zapewnić maksymalną wydajność oferując platformy MT4 i AFX Fast. Wybierz co najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i przenieś swój trading na wyższy poziom.

Oferta STO:

Ponad 300 instrumentów
7 klas aktywów CFD
Niskie spread od 0,2 Pips
Ochronę przed negatywnym bilansem
wypłaty w ten sam dzień

[otw_shortcode_button href=”https://www.stofs.com/media/promo/promotion/general/pl/?camp=24264″ size=”large” icon_position=”center” shape=”radius” color_class=”otw-red”]Sprawdź ofertę STO[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułEURUSD nieudany atak popytu na opór 1.0700
Następny artykułAUDNZD najwyżej od 3 maja 2016 roku
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here