Naga MarketsSteve Ward to ceniony w świecie psycholog
Steve Ward to ceniony w świecie psycholog

Dzisiaj chcielibyśmy zaproponować Państwu książkę Steve’a Warda „Psychologia skutecznego tradingu”, której pierwsze oficjalne wydanie polskojęzyczne wkrótce pojawi się na naszym rynku. S. Ward w swojej publikacji omawia 35 praktycznych strategii pozwalających na poprawę jakości dotychczasowych inwestycji.


Psychologiczna strona tradingu

Podejście do handlu od strony psychologicznej jest niezwykle istotnym zagadnieniem, cały czas jednak ignorowanym przez sporą rzeszę traderów. Doświadczenie rynkowe pokazuje, że właściwe kontrolowanie swoich emocji podczas obecności na rynku pozwala osiągać zdecydowanie korzystniejsze rezultaty i generować zyski w długim terminie.

Książa „Psychologia skutecznego tradingu” omawia od podstaw codzienne rozterki, z którymi może borykać się trader przedstawiając ich rozwiązania i proponując kilkadziesiąt unikatowych strategii rynkowych. Serwis Comparic ma zaszczyt być jednym z partnerów medialnych pierwszego polskojęzycznego wydania książki S. Warda – publikacja już jest dostępna. Korzystając z okazji chcemy zaprosić Państwa do jej zakupu i zapoznania się z sylwetką autora.

O Autorze

Kliknij i kup książkę
Kliknij i kup książkę

Steve Ward to doświadczony psycholog, trener profesjonalnych graczy giełdowych, a także dyrektor zarządzający w firmie High Performance Trading. W przeszłości handlował na rynkach walutowych oraz indeksach giełdowych. Obecnie tworzy specjalistyczne programy szkoleniowe zarówno dla inwestorów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Dzięki rozległemu doświadczeniu w pracy z wybitnymi traderami Steve wspiera największe instytucje finansowe w procesie rekrutacji i rozwoju pracowników. Zarządzał grupą 40 zawodowych traderów oraz brał udział w konsultacjach scenariuszu do programu telewizji BBC – Million Dollar Traders.

W swoim dorobku ma również sukcesy w pracy z najlepszymi sportowcami na szczeblu igrzysk olimpijskich oraz mistrzostw świata. Rozległe doświadczenia z tego obszaru przeniósł do świata inwestycji kapitałowych. W procesie szkolenia inwestorów giełdowych łączy ze sobą techniki zaczerpnięte z psychologii sportu, finansów behawioralnych oraz nauk poznawczych. Jego podejście pomaga inwestorom rozwinąć niezbędne do osiągnięcia sukcesu umiejętności i tym samym przybliża ich do realizowania zamierzonych celów inwestycyjnych.

Odwiedź stronę Psychologia Tradingu i już teraz uzyskaj więcej informacji na temat zdobycia książki. Wkrótce na łamach naszego serwisu pojawią się przekłady artykułów i tekstów naukowych S. Warda.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here