Naga MarketsStevw Ward już w marcu 2018 zagości w krakowskim centrum kongresowym ICE

W związku ze zbliżającą się wielkimi krokami czwartą odsłoną konferencji i targów rynków kapitałowych, Fundacja FxCuffs ogłosiła oficjalnie imię i nazwisko głównej gwiazdy tegorocznej edycji wydarzenia. W marcu do Krakowa wraz z tysiącami inwestorów indywidualnych zawita również Steve Ward, autor niezwykle popularnej “Psychologii skutecznego tradingu“.


Trener psychologiczny profesjonalnych sportowców i zawodowych traderów 

Steve Ward to doświadczony psycholog, trener profesjonalnych graczy giełdowych, a także dyrektor zarządzający w firmie High Performance Trading. W przeszłości handlował na rynkach walutowych oraz indeksach giełdowych. Obecnie tworzy specjalistyczne programy szkoleniowe zarówno dla inwestorów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Dzięki rozległemu doświadczeniu w pracy z wybitnymi traderami Steve wspiera największe instytucje finansowe w procesie rekrutacji i rozwoju pracowników. Zarządzał grupą 40 zawodowych traderów oraz brał udział w konsultacjach scenariuszu do programu telewizji BBC – Million Dollar Traders. W swoim dorobku ma również sukcesy w pracy z najlepszymi sportowcami na szczeblu igrzysk olimpijskich oraz mistrzostw świata.

Portal Comparic.pl jest oficjalnym patronem polskiego wydania “Psychologii Skutecznego Tradingu“, która na polskim rynku pojawiła się w 2015 roku. Sylwetkę samego Steve’a Warda powinien przybliżyć natomiast wywiad z autorem.

“Cieszę się niezmiernie, że książka doczekała się tłumaczenia na język polski, gdyż od ponad trzech lat bardzo aktywnie współpracuję z tutejszymi traderami. Publikacja została przygotowana w taki sposób, aby rozwijać podejście psychologiczne oraz wydajność handlową każdego inwestora” – komentuje Steve Ward.

Weź udział w otwartych i zamkniętych wykładach ze Stevem Wardem podczas FxCuffs 2018!

Steve Ward zawita do Krakowa na zaproszenie X-Trade Brokers (XTB), który jest głównym sponsorem gwiazdy tegorocznej odsłony FxCuffs. Inwestorzy indywidualni będą mogli spotkać się z autorem “Psychologi tradingu” podczas otwartego wykładu oraz zamkniętych warsztatów dla posiadaczy biletów Premium oraz VIP.

KUPUJĘ BILET PREMIUM LUB VIP

Udział w konferencji jest bezpłatny, bilety uprawniające do odebrania dodatkowych usług dostępne są już natomiast w sprzedaży. Ich ilość jest ograniczona! Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie expo.fxcuffs.pl.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here