Naga MarketsCena kryptowaluty Stellar osiągnęła dwumiesięczne maksimum w środę 25 lipca, kiedy to po 10% wzroście notowania zatrzymały się na 0,350 dolara. Dobry sentyment wokół projektu wydaje się nie gasnąć, choć dziś nie otrzymaliśmy żadnej szczególnej informacji.


Po wiadomości w ubiegłym tygodniu jakoby giełda Coinbase miała dodać m.in Stellar do swojej platformy kurs oszalał i rósł niemal 25%, od dna urósł już ponad 40%. Również Lumeny – bo tak często są nazywane tokeny – są rozważane do wdrożenia na platformie płatności Strive.

Dla porównania Bitcoin wzrósł około2% do 8200 dolarów a inne tokeny wykazują niewielkie zmiany.

Stellar, H4

Kolejną pozytywną zmianą było to że Biltra, mniej znana kanadyjska giełda dodaje Stellar do swojej platformy. Giełda stale się rozwija i XLM oraz ZEC dołączą do już znanych kryptowalut jak bitcoin czy ethereum.

Ponadto fundacja Stellar otrzymała certyfikat od islamskich uczonych o wykorzystaniu dla sieci blockchain XLM w produktach finansowych zgodnych z szariatem. Dzięki temu dla Stellara rynek Bliskiego Wschodu i południowo-wschodniej Azji stoi otworem. Certyfikat zapewnia również przewagę nad konkurencyjnym Ripple (XRP).Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułDM BZ WBK: „kupuj” dla Orbis i Maxcom
Następny artykułEBC pozostawia stopy bez zmian. Podwyżka dopiero we wrześniu 2019 roku?
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here