Naga MarketsZarząd Stava S.A. postanowił zmienić datę zakończenia emisji akcji spółki. Inwestorzy mają czas na złożenie zapisów i opłacenie ich do 17 stycznia 2021 roku. Do tej pory w ramach oferty pozyskano ponad 2 mln zł, a jej górny cel to 4,3 mln zł. Jak na razie w akcje spółki zainwestowało 222 podmiotów, w tym inwestorzy indywidualni.

  • Emisja akcji Stava S.A. zakończy się 17 stycznia 2021 roku
  • Do tego czasu wszyscy inwestorzy, którzy już złożyli zapis na akcje, lecz go nie opłacili mają czas na finalizację transakcji
  • Również nowi inwestorzy mogą w tym czasie składać zapisy i je opłacać.
  • Aby zapis był ważny, środki pieniężne za akcje muszą zostać zaksięgowane na rachunkach spółki najpóźniej w dniu 17 stycznia 2021 roku.

Stava wydłuża czas zapisu na akcje

Podjęliśmy decyzję o przedłużeniu emisji akcji, żeby wszystkim zainteresowanym inwestorom dać czas na spokojne złożenie i opłacenie swoich zapisów. Część inwestorów sygnalizowała nam, że w okresie świątecznym połączonym z nowymi ograniczeniami epidemiologicznymi może to być utrudnione – mówił Paweł Aksamit, prezes zarządu Stava S.A.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jak twierdzi prezes, w interesie spółki i wszystkich akcjonariuszy jest to, żeby zarząd i cały zespół jak najszybciej w pełni skoncentrował się na bieżącej działalności operacyjnej, a szczególnie na szybkim skalowaniu współpracy w oparciu o nowe kontrakty ze strategicznymi klientami jak McDonald’s i Stokrotka, a także na finalizacji kolejnych umów, które są na etapie przygotowań.

Przełoży się to na szybsze wygenerowanie w spółce dodatkowych środków własnych na dalszy rozwój, a także na szybszy wzrost wartości dla akcjonariuszy.

– Emisję przedłużamy tylko o 17 dni i nie planujemy kolejnych zmian terminu zakończenia. Mając na uwadze ostatnio podpisane kontrakty, znacznie lepsze niż oczekiwane wyniki w 2020 roku oraz obecny stan emisji, spółka zabezpieczyła już wystarczające środki na realizację swoich najbliższych planów rozwoju – dodawał aksamit. Paweł Aksamit, prezes zarządu Stava S.A.

Więcej informacji o sieci franczyzowej Stava i spółce Stava S.A. oraz o samej emisji znajduje się na stronie akcje.stava.pl. Można również z jej wykorzystaniem złożyć zapis na akcje.

Stava to franczyza w branży dowozów posiłków. Oferowane usługi kurierskie pomagają restauracjom i sklepom rozwijać biznes w oparciu o dowozy, sprowadzając kwestię dostawy posiłku do kilku kliknięć na tablecie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here