Naga MarketsPrzegląd setupów dla strategii EMA 8/20 to codzienny zbiór analiz przedstawiających potencjalne setupy inwestycyjne oparte o tą strategię. Jej szczegółowy opis możesz znaleźć pod tym linkiem. Cykl trwać będzie dokładnie dwa tygodnie. Po tym okresie, w sobotę 21 października opublikuję raport podsumowujący statystyki tej strategii oraz przedstawię, czy w ciągu tych dwóch tygodni można by dzięki niej zarobić.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, tego samego dnia przedstawię rownież inną strategię, którą testować będę przez kolejne dwa tygodnie. W ten oto sposób postaram się przetestować możliwie jak najwięcej strategii inwestycyjnych dla opcji by móc znaleźć tą najlepszą i najbardziej skuteczną.


Ponieważ strategia EMA 8/20 jest pięciominutową strategią dla opcji a jej sygnały należy śledzić na interwale 1-minutowym postanowiłem, że dwutygodniowe testy prowadzone będą na 6 najpopularniejszych parach walutowych w godz. 8:00-12:00. W ten sposób sprawdzimy, czy inwestując 4 godziny dziennie na 6 instrumentach da się zarobić.

W dniu dzisiejszym, pomiędzy godziną 8:00 a 12:00, na obserwowanych parach walutowych strategia EMA 8/20 wygenerowała łącznie 67 sygnałów. 42 z nich okazało się zyskowne a 25 stratnych. Oznacza to, że skuteczność plasowała się na poziomie 62,69%. Uwzględniając stopy zwrotu z inwestycji, które u brokera uTrader wahają się pomiędzy 74% a 81% w sumie, dokonując 67 transakcji moglibyśmy zarobić aż 7,25:1.

Uwzględniając dotychczasową stratę (od poniedziałku do czwartku) na poziomie 5,74:1, od początku tygodnia zarobilibyśmy 1,51:1.


Odbierz bezpłatnie zaawansowany e-book opcji binarnych bądź od razu załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


Poniżej prezentuję galerię wykresów obserwowanych instrumentów z przedziału czasowego pomiędzy godziną 8:00 a 12:00:

Zdaję sobie sprawę, że powyższe analizy przedstawiają historyczne setupy natomiast cały cykl ma za zadanie:

  • Pokazać jakich sygnałów na wykresie należy szukać
  • Sprawdzić czy strategia EMA 8/20 jest rentowna

Jak wspomniałem już we wstępie, w sobotę 21 października opublikuję raport podsumowujący statystyki tej strategii oraz przedstawię, czy w ciągu tych dwóch tygodni można by dzięki niej zarobić.


Nie masz czasu śledzić wykresów i czekać na okazje inwestycyjne? Nic straconego!
Każdego dnia tysiące inwestorów osiągają zyski za pomocą sygnałów rynkowych
 od wiodącego analityka finansowego Przemysława Drużbackiego!

>>> Zarejestruj się i odbieraj sygnały <<<

Wszystkie analizy z cyklu można śledzić pod tagiem “EMA 8/20”tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułStabilne wyniki zyskowności klientów XTB w III kw. 2017
Następny artykułCySEC z regulacjami dla kryptowalut. Ograniczenie dźwigni do 1:5!
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here