Naga MarketsPrzegląd setupów dla strategii ADX EMA II to codzienny zbiór analiz przedstawiających potencjalne setupy inwestycyjne oparte o tą strategię. Jej szczegółowy opis możesz znaleźć pod tym linkiem. Początkowo cykl miał trwać dwa tygodnie. Widząc bardzo słabe wyniki, postanowiłem jednak, że skrócimy ten okres do tygodnia. Oficjalne podsumowanie testów pojawi się zatem w najbliższą sobotę tj. 4 listopada br.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, tego samego dnia przedstawię rownież inną strategię, którą testować będę przez kolejne dwa tygodnie. W ten oto sposób postaram się przetestować możliwie jak najwięcej strategii inwestycyjnych dla opcji by móc znaleźć tą najlepszą i najbardziej skuteczną.


Ponieważ strategia ADX EMA II jest 60-sekundową strategią dla opcji a jej sygnały należy śledzić na interwale 1-minutowym postanowiłem, że dwutygodniowe testy prowadzone będą na 5 najpopularniejszych parach walutowych w godz. 8:00-12:00. W ten sposób sprawdzimy, czy inwestując 4 godziny dziennie na 5 instrumentach da się zarobić.

W dniu dzisiejszym, pomiędzy godziną 8:00 a 12:00, na obserwowanych parach walutowych strategia ADX EMA wygenerowała łącznie 124 sygnały. Zaledwie 51 z nich okazały się zyskowne a aż 73 stratne. Oznacza to, że skuteczność plasowała się na poziomie 41,13%. Uwzględniając stopy zwrotu z inwestycji, które u brokera uTrader wahają się pomiędzy 70% a 73% w sumie, dokonując 124 transakcji moglibyśmy stracić 36,28:1.


Odbierz bezpłatnie zaawansowany e-book opcji binarnych bądź od razu załóż konto realne i zyskaj od 50 do nawet 150% bonusu powitalnego.


Poniżej prezentuję galerię wykresów obserwowanych instrumentów z przedziału czasowego pomiędzy godziną 8:00 a 12:00. Na pomarańczowo zaznaczone zostały świece sygnalne, po zamknięciu których można było otwierać opcje PUT bądź CALL:

Zdaję sobie sprawę, że powyższe analizy przedstawiają historyczne setupy natomiast cały cykl ma za zadanie:

  • Pokazać jakich sygnałów na wykresie należy szukać
  • Sprawdzić czy strategia ADX EMA II jest rentowna

Jak wspomniałem już we wstępie, w sobotę 4 listopada opublikuję raport podsumowujący statystyki tej strategii oraz przedstawię, czy w ciągu tych dwóch tygodni można by dzięki niej zarobić a raczej stracić.


Nie masz czasu śledzić wykresów i czekać na okazje inwestycyjne? Nic straconego!
Każdego dnia tysiące inwestorów osiągają zyski za pomocą sygnałów rynkowych
 od wiodącego analityka finansowego Przemysława Drużbackiego!

>>> Zarejestruj się i odbieraj sygnały <<<

Wszystkie analizy z cyklu można śledzić pod tagiem “ADX EMA II”tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułRynek kryptowalut wart ponad $200 mld. Wszystko dzięki BTC
Następny artykułByki szaleją nie tylko na Bitcoinie
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here