Naga MarketsStatus

Jest to platforma komunikacyjna o otwartym kodzie źródłowym i mobilny interfejs do interakcji ze zdecentralizowanymi aplikacjami działającymi w sieci Ethereum. Platforma Status  wzorowana na popularnej chińskiej aplikacji mobilnej WeChat, która na koniec 2016 r. miała 889 milionów użytkowników. Status ma na celu stworzenie otwartego rynku napędzanego przez bodźce społeczno-ekonomiczne, w których użytkownicy kontrolują swoje informacje i sposób w jaki je udostępniają.

Status cena

Status notowania
Jest to również mobilny system operacyjny Ethereum (Mobile Ether-OS) co oznacza, że zajmuje się innymi zdecentralizowanymi aplikacjami (dApps) działającymi w sieci Ethereum.

Token (SNT) zostanie wykorzystany do zakupu usług w sieci Status. W przeciwieństwie do scentralizowanych modeli sieci społecznościowych, w których właściciel zarabia na informacjach o użytkownikach w celu rozwijania usług, które utrzymują je w sieci, Status będzie miał otwarty, konkurencyjny rynek dla dostawców usług sieci społecznościowych.

Przegląd narzędzi SNT

  • Kupno dostępu do usług takich jak powiadomienia push.
  • Rejestracja nazwy użytkownika w sieci
  • Głosowanie w decyzjach protokołu SNT
  • Tworzenie zaufanych czatów grupowych opartych na tokenach
  • Redukcja spamu przez podanie minimalnej liczby SNT

Dystrybucja

Uruchomienie sieci Status i odpowiedni proces tworzenia tokena jest zorganizowany wokół inteligentnych kontraktów na Ethereum. Uczestnicy którzy chcieli wspierać sieć, wysyłali ether na specjalny adres po czym generowane były tokeny SNT gdzie 1 ETH = 10000 SNT. Całość potrwała aż do uzbierania 12 mln franków szwajcarskich co stanowi ok. 41%

Co ciekawe, aż 29% będzie utrzymywane w rezerwach z blokadą minimum 12 miesięcy. Okresowo pula zostanie użyta do zaoferowania nowym uczestnikom w późniejszym terminie, wtedy gdy będzie to konieczne do wzrostu sieci, lub pula zostanie zniszczona.

Całość przedstawiona jest na poniższym diagramie.

Informacje podstawowe o StatusConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNial Fuller’s Price Action – Tygodniowe spojrzenie na rynki 15 – 19 stycznia
Następny artykułOstatnia aktualizacja MT5 dla systemów XP/2003/Vista
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here