Naga MarketsKilkanaście dni temu informowaliśmy Was o wystawieniu na aukcji charytatywnej jednej ze statuetek FxCuffs 2016. Była to statuetka za “wydarzenie roku” – jako, że nagrodzonym zostało “uwolnienie kursu franka szwajcarskiego” prezes Fundacji FxCuffs – Janusz Ekert – zdecydował się przekazać ją na licytację.

Zebraliśmy dzięki Wam 8 tysięcy złotych
Zebraliśmy dzięki Wam 8 tysięcy złotych

W licytację zaangażowali się nie tylko traderzy indywidualni, ale również przedstawiciele brokerów i przedsiębiorstw związanych z polskim rynkiem walutowym. W efekcie złożono ponad 50 ofert, a cena osiągnęła poziom 8 tysięcy złotych. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom!

misie

Fundacja FxCuffs wspiera:

  • SOSW Kraków – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie, prowadzący 8 placówek.
  • Ocalić Szansę – Stowarzyszenie od 10 lat prowadzi świetlice socjoterapeutyczną dla dzieci i młodzieży w Rząsce pod Krakowem.
  • „Wspólna Chata” – Świetlica „Wspólna Chata” powstała 12 lat temu, głównie uczęszczają do niej dzieci ze szkoły podstawowej.
  • 3 placówki o różnym profilu wspierające rozwój Dzieci, ponad 540 młodych osób chcących się kształcić.

Portal Comparic.pl jest jednym z trzech podmiotów współtworzących Fundację FxCuffs – pozostałe dwa to portal Infoinwestor.pl oraz Forexclub.pl.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here