Naga MarketsW miniony poniedziałek przedstawiłem Wam LuisTesorero – czwartego tradera, którego zagrania postanowiłem kopiować. Jak się okazuje, zgodnie z moimi przypuszczeniami, nie kazał nam on zbyt długo czekać na pojawienie się pierwszych zysków. Co ciekawe najbardziej zyskownym spekulantem jest ten, który miał inwestować najbardziej zachowawczo. 


LuisTesorero zawarł dziś jedną pozycję krótką na niemieckim indeksie DAX i po dokładnie 4 godz. i 20 minutach zaksięgował zysk. Biorąc pod uwagę, że dysponuje on nieco większym kapitałem niż ja, postanowiłem, że będę kopiował jego transakcje w stosunku 1:0,47, dzięki czemu ryzyko w pojedynczej pozycji nie powinno przekroczyć u mnie 1% depozytu. Fakt ten sprawił, że i dzisiejszy zysk to zaledwie 18,81€.

Zdecydowanie więcej zarobił dla mnie juan43, który od początku tygodnia zaksięgował już ponad 111€, powiększając tym samym sumę zysków do 244,08€.

W skutek tych wzrostów saldo mojego rachunku powiększyło się do 10 142,02€, co oznacza zysk na poziomie 1,42%. Spoglądając na poniższy screen zauważyć można, że dotychczasowe maksimum plasowało się na poziomie 1,5%. Oznacza to, że wystarczy aby jeden z traderów zaksięgował zyskowną pozycję (a tych wśród otwartych zleceń nie brakuje) by ustanowić nowe ATH.

Podsumowując skopiowane przeze mnie dotychczas pozycje warto zwrócić uwagę na dość wysoką bo aż 65% skuteczność. Okazuje się więc, że jak dotąd z powodzeniem udaje mi się wybierać dobrych traderów.

Przypomnijmy też, że przez wzgląd, iż projekt ten ma być w 100% jawny i transparentny, moje konto zostało podpięte do MyFxBook, gdzie każdy z Was, na bieżąco może śledzić jak zarabiam i tracę.

Jeżeli Ty również chciałbyś poznać uroki Social Tradingu, polecam abyś samemu przetestował platformę Naga Trader. Jeżeli znajdziesz interesujących traderów, których Twoim zdaniem warto obserwować, napisz proszę ich nicki w komentarzu pod tym artykułem.


Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG posiadającej własny, potężny EKOSYSTEM z szeroka gamą produktów finansowych. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa: EUR/JPY, CHF/JPY, AUD/NZD
Następny artykułCEO Overstock sprzedaje 10% swoich udziałów w firmie
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here