Naga MarketsStarward Industries rozważa przeniesienie na rynek główny GPW w 2022 r.Starward Industries rozważa przeniesienie notowań na rynek główny Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) z NewConnect i ocenia, że mogłoby to nastąpić prawdopodobnie w 2022 r., poinformował dyrektor operacyjny Dawid Sękowski.

Starward Industries rozważa przeniesienie notowań na rynek główny GPW

“Aktualnie spółka rozważa przeniesienie notowań z NewConnect na rynek główny GPW. W tej chwili weryfikujemy, analizujemy wymogi zarówno formalne, prawne i organizacyjne, co spółka musi wykonać, jak wygląda proces, aby do tego doprowadzić” – powiedział Sękowski podczas czatu inwestorskiego na Stockwatch.pl.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dodał, że spółka nie podjęła jeszcze żadnej decyzji. “Przygotowujemy się i szacujemy, że termin, kiedy te przenosiny mogłyby mieć miejsce to rok 2022” – powiedział Sękowski.

Dyrektor zwrócił uwagę, że spółka niedawno poprzez prywatną emisję akcji skierowaną do funduszu Acion Master Fund pozyskała 2,7 mln zł i w tej chwili trwają wewnętrzne analizy, na jakie cele środki te mają zostać przeznaczone.

Studio potwierdziło, że jest w trakcie produkcji gry fabularnej opartej na jednej z najbardziej znanych powieści Stanisława Lema. Opowiada ona o losach astronautów, którzy podczas misji badawczej natrafiają na nieoczekiwane zagrożenie. Gra należy do gatunku Atompunk. Oferuje rozgrywkę dla jednego gracza. Jej świat przedstawiony jest w perspektywie pierwszoosobowej (FPP). Technologia oparta jest o Unreal Engine 4, a gra skierowana jest na komputery osobiste oraz konsole obecnej i nowej generacji.

Starward Industries to niezależne studio tworzące gry komputerowe Premium Indie. Pomysłodawcą firmy, prezesem oraz szefem pierwszego projektu jest Marek Markuszewski – w przeszłości m.in. senior producer w CD Projekt Red oraz współzałożyciel krakowskiego oddziału tej firmy. W skład zespołu produkcyjnego wchodzą bardzo doświadczeni twórcy, którzy odegrali istotną rolę przy produkcjach takich firm, jak CD Projekt RED, Reality Pump, Bloober Team czy Techland. Spółka zadebiutowała na NewConnect w sierpniu 2020 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here