Naga Markets

Starward Industries, krakowski producent gier z segmentu AA+, zadebiutował jako 7. spółka na rynku NewConnect w 2020 r. oraz jako 31. spółka z branży gier w historii polskiego rynku kapitałowego. Akcje debiutanta zyskały uznanie inwestorów. Na otwarciu wyceniono je na 168 zł – blisko 310% wyżej od ceny odniesienia, którą była cena akcji w pre – IPO (41 zł), pierwsze transakcje odbyły się 6 dni po debiucie.

Starward Industries zadebiutował jako 7. spółka na rynku NewConnect w 2020 r.

Starward Industries to 31 notowana na NewConnect spółka z branży gier wideo, a także 7 spółka debiutująca na nim w tym roku. – Mamy nadzieję, że akcje Starward Industries będą atrakcyjną inwestycją zarówno dla tych inwestorów, których mamy już na pokładzie oraz tych, którzy kupią nasza akcje na dzisiejszej i kolejnych sesjach. – komentuje Marek Markuszewski, prezes Starward Industries.Doświadczony krakowski zespół kontynuuje działania związane z produkcją na bazie twórczości Stanisława Lema. Premiera gry tworzonej na silniku Unreal Engine zaplanowana jest do końca 2021, czyli w roku, w którym przypada setna rocznica urodzin słynnego pisarza science-fiction. Produkcja pojawi się na komputery osobiste oraz konsole. Jest to pierwsza gra-daptacja prozy krakowskiego pisarza.

– Twórczość Lema od dziesięcioleci inspiruje kolejne pokolenia artystów oraz innych twórców, w tym nasz zespół. Idee pisarza są fenomenalnym lepiszczem spajającym ambicje i talenty wszystkich zaangażowanych w proces twórczy. Sama świadomość, że realizujemy adaptację utworu Lema, który w wielu kręgach jest postrzegany jako ikona gatunku science-fiction, dodatkowo nas motywuje. Konsekwentnie realizujemy kolejne etapy produkcji gry – w poprzednim miesiącu zakończyliśmy realizację siódmego kamienia milowego. Już niedługo rozpoczniemy bardziej otwarte działania marketingowe, promujące naszą grę. – dodaje prezes.

Gra będzie oferowała rozgrywkę z perspektywy pierwszej osoby (FPP), utrzymaną w klimacie Atompunk i okraszoną wysokiej jakości grafiką. Może to nasuwać estetyczne skojarzenia m.in. z serią Fallout, która osiągnęła międzynarodowy rozgłos.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułCena miedzi w USA znów powyżej 3 USD za funt
Następny artykułSkinwallet zadebiutuje na NewConnect 2 września
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here