Naga Markets

Marek Markuszewski związany w przeszłości z krakowskim studiem CD Projekt, a obecnie prezes Starward Industries, był gościem mobilnego studia Comparic24.tv podczas konferencji WallStreet w Karpaczu. Opowiadał o obecnych planach studiach związanych z debiutem na NewConnect, stworzeniem gry na podstawie prozy Stanisława Lema oraz o dotychczasowym finansowaniu, które udało się pozyskać.


Stanisław Lem stał się katalizatorem do stworzenia gry komputerowej

Historia Starward Industries rozpoczęła się w 2017 roku od stworzenia koncepcji, budowania zespołu deweloperów oraz pozyskania potencjalnych inwestorów. Jak informuje Markuszewski, do tej pory udało się nawiązać współpracę z kilkunastoma inwestorami instytucjonalnymi, którzy wsparli inicjatywę kwotą około 3 milionów złotych. W związku z dużym zainteresowaniem oraz pozyskaniem licencji od spadkobierców Stanisława Lema (przewidującej udział w przyszłych zyskach) zarząd spółki rozważa jej przekształcenie w publiczną i debiut na NewConnect, w celu pozyskania dodatkowego finansowania.

Gra, nad którą pracuje studio ma być tytułem fabularnym, opowiadając o astronautach w trakcie misji badawczej. Tytuł należy do gatunku Atompunk, dostępny jest w trybie pierwszoosobowym, a silnik oparto o Unreal Engine 4. Produkcja ma być przystosowana do komputerów osobistych oraz konsol gamingowych.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułPoranek z rynkami – Pary z euro, DAX oraz metale szlachetne 18.06.2019 [WIDEO]
Następny artykułKurs funta i dolara australijskiego najsłabsze we wtorek
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here