Naga MarketsBlockchain Alliance Warsaw nie pierwszy raz pojawia się w Warszawie – będzie to już 6 spotkanie. W międzyczasie odbył się już szereg wydarzeń w innych dużych miastach w Polsce: w Krakowie, Poznaniu, Katowicach. Planowane jest niebawem spotkania we Wrocławiu.


Tym razem Blockchain Alliance skupi się na startupach

Blockchain Alliance Warsaw. Startups edition – tak brzmi pełna nazwa wydarzenia, ma na celu przybliżyć uczestnikom tematykę blockchainowych startupów, dać możliwość przyjrzenia się idei ich powstawania oraz rozwoju, a także zrozumieć kanały i metody marketingu oraz PR.

Prelegenci opowiedzą o sposobach finansowania oraz o opodatkowaniu działalności startupów. Nie zabraknie także tematów związanych z UX, szeroko pojętą technologią oraz wykorzystaniem dobrych praktyk w zakresie prawa przy tworzeniu startupu.

Bogata agenda wydarzenia obejmuje wystąpienia na takie tematy jak tokeny personalne, tokeny typu security, jak przygotować blockchainowy startup pod kątem prawnym, finansowanie typu Initial Exchange Offering, aplikacje mobilne oparte na blockchainie i wiele innych. Szczegółowa agenda dostępna jest tutaj. Dla lepszej integracji uczestników odbędą się sesje networkingowe przed i po wydarzeniu, podczas których będzie można sprawniej się poznać. Pierwsza sesja jest określona jako “My professional status is” session, a druga “I am looking for”.

Organizatorzy zapraszają w szczególności menedżerów i specjalistów z zakresu prawa, finansów, nowych technologii, logistyki, handlu, osoby odpowiedzialne za rozwój biznesu, podejmowanie decyzji strategicznych czy rozwijające koncepcje R & D w blockchainie. W spotkaniu wezmą także udział przedsiębiorcy, inwestorzy, osoby implementujące nowe technologie na co dzień, dzięki czemu uczestnicy będą mogli nawiązać współpracę ze startupami oraz dostawcami rozwiązań w zakresie wdrażanych i funkcjonujących pomysłów w oparciu o najnowsze technologie.

A tak było na ostatnim spotkaniu Blockchain Alliance Warsaw 28.02.2019:

Do kogo skierowane jest wydarzenie?

Blockchain Alliance Warsaw da możliwość poszerzenia wiedzy oraz nawiązania kontaktów dla szerokiego grona osób interesujących się technologią blockchain lub działających w sektorach z nią związanych. Jest to zatem wydarzenie:

  • dla osób chcących dowiedzieć nie tylko podstaw jak działa blockchain i jakie są możliwości jej zastosowania, ale także chciałyby zobaczyć tą technologię z bliska;
  • dla osób pogłębiających swoją wiedzę dotyczącą blockchaina w różnych zakresach: pomysłów, koncepcji, modeli biznesowych, technologii, rozwiązań prawnych;
  • dla przedsiębiorców, inwestorów, osób implementujących nowe technologie planujących nawiązanie i rozwój współpracy ze startupami oraz dostawcami rozwiązań w zakresie najnowszych technologii.
  • dla menedżerów i specjalistów z zakresu prawa, finansów, nowych technologii, logistyki, osób odpowiedzialnych za rozwój biznesu, podejmowanie decyzji strategicznych, rozwijających koncepcje R&D w blockchainie;
  • dla pomysłodawców i twórców koncepcji biznesowych, technologicznych, prawnych, którym brakuje możliwości skonfrontowania swojego projektu z osobami, które rozumieją krypto ekonomię i technologię za nią stojącą;
  • dla praktyków, programistów zajmujących się wdrażaniem innowacyjnych technologii,

Informacje praktyczne

Termin: 7 sierpnia (środa) 2019 r., godz. 10:00 – 18:00

Miejsce: Startberry, Grochowska 306/308, 03-840 Warszawa

Agenda i rejestracja: https://evenea.pl/event/blockchainalliancewarsaw/

Wydarzenie prowadzone będzie w języku polskim. Wymaga rejestracji. Możliwość płatności w BTC (InPay).

Czym zajmuje się Blockchain Alliance?

Blockchain Alliance promuje ideę edukacji, badań i dobrych praktyk zastosowania technologii blockchain. Do społeczności Blockchain Alliance należą liderzy branży blockchain reprezentujący najlepsze praktyki przedsiębiorstw w Polsce i na świecie. Organizacja współpracuje z przedsiębiorcami, inwestorami, środowiskami akademickimi i wczesnymi adopterami nowych technologii, wspólnie skupiając się na połączeniu całej różnorodności dyscyplin, w których można zastosować technologię blockchain, rozproszone rejestry baz danych DLT i waluty cyfrowe.

Poniżej przedstawiamy wywiad CEO Blockchain Alliance, dra Tomasza Smusa, którego udzielił na antenie Comparic24tv.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here