Naga Markets

Startup Demoboost pozyskał 1,7 mln euro na globalną ekspansjęDemoboost – platforma do tworzenia, udostępniania i trackowania spersonalizowanych i interaktywnych prezentacji demo dla firm software’owych – otrzymała dofinansowanie w wysokości 1,7 mln euro, podano w komunikacie. Kwota pozwoli na przyspieszenie globalnej ekspansji i dalsze rozwinięcie rozwiązania demonstracyjnego, podnoszącego efektywność i ROI procesów sprzedażowych w branży IT.

“Dzięki opracowaniu przełomowych dla sektora sprzedaży w IT narzędzi projekt zyskał zaufanie funduszu btov i Movens Capital oraz Aniołów Biznesu, takich jak: Rafał Brzoska (założyciel & CEO, InPost), Julius Goellner (wsólpzałozyciel ARRtist), Piotr Karwatka i Tomasz Karwatka (Catch the Tornado), Remy Lazarovici (SVP, EMEA Sales, Celonis), Szymon Walach (InPost), Maciej Zawadzinski (założyciel & CEO, Piwik PRO)” – czytamy w komunikacie.

Jak podkreślono, firma, założona rok temu, ma zasięg globalny (klienci m.in. z Polski, Niemiec, Irlandii, US, Indii, Hong Kongu i Australii) i współpracuje z wieloma globalnymi klientami korporacyjnymi, m.in.: Veritas i Citrix, a także z szybko rozwijającymi się startup’ami, takimi jak Kogena i Ken24.

“Rzadko zdarza się, aby startup na tak wczesnym etapie rozwoju miał produkt, który działa na tyle dobrze, że jest już używany przez dużą grupę firm będących liderami w swoich branżach. To świadczy nie tylko o wizji założycieli, ale także o ich zdolności do jej realizacji. Jesteśmy przekonani, że Demoboost będzie firmą definiującą kategorię demo” – powiedział Andreas Goeldi z btov Partners, cytowany w komunikacie.

Demoboost to polski startup, tworzący innowacyjne propozycje dla sektora nowych technologii. Założona w 2021 roku przez Pawła Jaszczurowskiego, Piotra Zesiuka i Kamila Smugę i Annę Decroix, firma opracowała innowacyjne oprogramowanie, które wspiera firmy B2B SaaS w usprawnianiu procesu sprzedaży, generowania leadów i onboardingu. Narzędzie opracowane przez Demoboost jest unikalne na skalę europejską i umożliwia bezproblemowe tworzenie, personalizację, udostępnianie i trackowanie wersji demonstracyjnych.

(ISBnews)

XTBŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułEuro pozostanie powyżej 4,80 zł do końca roku. Kurs EUR/PLN wg ING
Następny artykułKurs japońskiego jena znowu w dół. Kiedy interwencja BoJ? Komentuje Dariusz Dargo
isbnews agencja informacyjna
Agencja informacyjna ISBnews została założona przez dziennikarzy byłej agencji Internet Securities Businesswire, należącej do Euromoney Polska. Pod adresem portal.isbnews.pl prowadzimy serwis działający w czasie rzeczywistym, dostarczający informacje ekonomiczne dla inwestorów (zarówno instytucjonalnych, jak i indywidualnych). ISBnews Informacyjny Serwis Biznesowy w formie spółki dziennikarskiej funkcjonuje od 1 października 2012 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here