Naga MarketsCD PROJEKT RED, studio odpowiedzialne za produkcję takich gier wideo jak seria o Wiedźminie czy Cyberpunk otwiera CD PROJEKT RED STORE. Można powiedzieć, że tym samym spółka funduje sobie prezent na 25-te urodziny firmy, które CD Projekt obchodzi w tym miesiącu.

W ofercie sklepu gracze znajdą m.in. wysokiej jakości koszulki i bluzy z projektami inspirowanymi grami studia. Wśród dostępnych produktów znajdują się także liczne przedmioty kolekcjonerskie, w tym gadająca pluszowa zabawka Trolla Sklepa oraz ekskluzywnie wydany wiedźmiński notatnik. Oferta będzie stale rozszerzana o nowe przedmioty oraz ich kategorie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wiedźmin szykujący się do walki

Sklep prowadzi również przedsprzedaż pieczołowicie wykonanej, 30-centymetrowej figurki przedstawiającej Geralta z Rivii, jakiego gracze jeszcze nie znają. Inspirowana średniowieczną Japonią scena ukazana na figurce przedstawia Wiedźmina szykującego się do walki z Oni — japońskimi demonami.

Źródło: CD Projekt

W chwili obecnej zakupy w CD PROJEKT RED STORE mogą zrobić mieszkańcy krajów członkowskich Unii Europejskiej. W niedalekiej przyszłości dostępność sklepu rozszerzy się o kolejne kraje, w tym m.in. Stany Zjednoczone i Kanadę.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here