Naga Marketskonkurs_tmsDom Maklerski TMS Brokers razem z Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych przygotowali dla Państwa darmowy konkurs giełdowy w którym pula nagród sięga 35 000 PLN.


Do dyspozycji uczestnika konkursu oddane jest 10 000 wirtualnych złotówek, które należy zainwestować w najpopularniejsze polskie, amerykańskie czy niemieckie akcje. Uczestnicy będą mieli również możliwość kupna bądź sprzedaży indeksów giełdowych, które tworzone są przez akcje spółek z trzech wspomnianych parkietów.

Celem rozgrywki jest osiągnięcie jak najwyższej stopy zwrotu w ujęciu generalnym lub dziennym. Osoba, która zajmie pierwsze miejsce w rankingu generalnym liczyć będzie mogła na nagrodę pieniężną w wysokości 20 000 złotych. Ponadto, DM TMS Brokers zapewni zwycięzcy dostęp do oferty rachunku VIP oraz złoty bilet na konferencję Wall Street 20 w Karpaczu, która odbędzie się w dniach 3 – 5 czerwca 2016 roku.

BIORĘ UDZIAŁ W KONKURSIE

Dla liderów dziennych rankingów, czyli osób, które w danym dniu osiągną najwyższą stopę zwrotu przewidziane są nagrody w wysokości 1 000 PLN. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają również darmowy ebook pod tytułem Giełda jakiej nie znasz. 7 faktów, które zmienią Twoje inwestycje. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie TMS Brokers.

Razem z konkursem startuje nowy cykl edukacyjny TMS – już dziś o godzinie 18:00 odbędzie się darmowe szkolenie internetowe z podstaw inwestowania oraz strategii przydatnych w konkursach inwestycyjnych. Kalendarz szkoleń dostępny jest pod linkiem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here