Naga MarketsStartuje kampania crowdinvestingowa akcji OlympDziś o 10:00 na platformie CrowdConnect.pl, prowadzonej przez Dom Maklerski INC, rozpocznie się kampania crowdinvestingowa akcji serii D Olymp. Spółka zajmująca się produkcją i dystrybucją sprzętu treningowego zamierza z niej pozyskać 550 tys. zł.

Spółka zamierza przeznaczyć środki na swój rozwój

Zebrane środki spółka zamierza przeznaczyć na prace R&D oraz zwiększenie stanu zapasów i uzyskanie niezbędnej certyfikacji. Wcześniej Olymp z sukcesem zakończył emisje akcji serii C, skierowaną do dużych inwestorów, z których pozyskał również 550 tys. zł. Na przełomie 2020/2021 r. spółka planuje debiut na NewConnect.

Olymp zajmuje się produkcją i sprzedażą sprzętu fitness pod własną marką OLYMP. Dodatkowo spółka zajmuje się dystrybucją sprzętu treningowego (w szczególności maszyn do treningu cardio) marek StaairMaster, Schwinn, Nautilus, StarTrac oraz iThrowDown. Olymp świadczy także działalność konsultingową w zakresie prawidłowego zagospodarowania przestrzeni w klubach fitness. Spółka zajmuje się również rewitalizacją używanego sprzętu fitness, co przynosi podobne marże jak w przypadku produkcji nowego sprzętu.

Olymp działa na dynamicznie rosnącym rynku sprzętu fitness. W ostatnich latach bardzo mocno rosła ilość siłowni i klubów fitness, a także zapanowała swoista moda wśród społeczeństwa na bycie fit. Naturalnym benifcjentem tego są producenci sprzętu, w tym m.in. Olymp. Spółka łącznie chce pozyskać 1,1 mln zł, które przeznaczy głównie na badania i rozwój, uzyskanie niezbędnej certyfikacji oraz zapłatę za zakup ZCP sklepu internetowego. – komentuje Paweł Śliwiński, prezes DM INC.

2 lipca (czwartek) o godz. 10:00 kampania crowdinvestingowa Olymp zostanie zaprezentowana na platformie CrowdConnect.pl prowadzonej przez Dom Maklerski INC. Każdy zainteresowany inwestor będzie mógł objąć akcje o wartości maksymalnie 25 tys. zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułTrwa publiczna emisja obligacji Legimi
Następny artykułNotowania euro (EUR/USD) tworzą ruch boczny
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here