Naga MarketsNa łamach programu „Tymczasem na GPW…” w Comparic24.TV Agnieszka Zaręba poinformowała, iż właśnie dzisiaj startują w Kolonii Targi Gamescom. Aż do soboty będzie trwać jedno z najważniejszych wydarzeń gamingowych w Europie (zaraz po targach E3). Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości z Giełdy Papierów Wartościowych. Sprawdź bieżące wydarzenia na rynkach finansowych.


Jeśli interesuje Was sektor gier to powiem, że najwięcej newsów pojawi się lada chwila. Gamescom to nie tylko pokazy gier, ale również możliwość nawiązania kontaktów biznesowych. W Niemczech pojawią się spółki z głównego parkietu: CD Projekt, 11 bit studios, CI Games, Artifex Mundi, BoomBit, a także rynku NewConnect: Forever Entertainment, 7Levels, Varsav Game Studios. Swoje produkcje pokażą również firmy spoza giełdy: Klabater, Techland, Carbon Studio. Dlatego ja czekam na szczegóły i będę się nimi z wami dzielić w tym tygodniu – oznajmiła Agnieszka Zaręba.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTrump naciska na Fed! Domaga się obniżki stóp proc. aż o 100 p.b.
Następny artykułDino Polska: 105,5 mln zł zysku netto w II kw. 2019 r.
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here