Naga MarketsNa łamach programu „Tymczasem na GPW…” w Comparic24.TV Agnieszka Zaręba poinformowała, iż właśnie dzisiaj startują w Kolonii Targi Gamescom. Aż do soboty będzie trwać jedno z najważniejszych wydarzeń gamingowych w Europie (zaraz po targach E3). Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości z Giełdy Papierów Wartościowych. Sprawdź bieżące wydarzenia na rynkach finansowych.


Jeśli interesuje Was sektor gier to powiem, że najwięcej newsów pojawi się lada chwila. Gamescom to nie tylko pokazy gier, ale również możliwość nawiązania kontaktów biznesowych. W Niemczech pojawią się spółki z głównego parkietu: CD Projekt, 11 bit studios, CI Games, Artifex Mundi, BoomBit, a także rynku NewConnect: Forever Entertainment, 7Levels, Varsav Game Studios. Swoje produkcje pokażą również firmy spoza giełdy: Klabater, Techland, Carbon Studio. Dlatego ja czekam na szczegóły i będę się nimi z wami dzielić w tym tygodniu – oznajmiła Agnieszka Zaręba.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here