Naga MarketsAuthor: BTC Keychain
Creative Commons Attribution License

Na zaledwie dwa dni przed rozpoczęciem najważniejszego piłkarskiego wydarzenia w tym roku – Mistrzostw Świata w Brazylii – na rynku pojawił się pierwszy, licencjonowany bukmacher, który akceptuje tylko i wyłącznie płatność w Bitcoinach. Mowa tutaj o BetVIP – głównym celem twórców platformy jest popularyzacja wirtualnych walut oraz zapewnienie społeczności BTC dostępu do zakładów sportowych na najwyższym poziomie.

BetVIP pobiera depozyty i wypłaca ewentualne jedynie w Bitcoinie – użytkownikami serwisu mogą zostać tylko i wyłącznie użytkownicy, których kraje posiadają odpowiednie regulacje odnośnie hazardu i zakładów sportowych online. BetVIP posiada swoje biura na Malcie i w Południowej Afryce – niezbędne licencje uzyskał natomiast w Curacao.

Technologia, z której korzysta BetVIP dostarczana jest przez jednego z czołowych rozwiązań zasilających strony bukmacherskie – BetTech. Pod platformę podpięte są największe marki oferujące zakłady sportowe na całym świecie.

BetVIP to dziecko pochodzącego z Cape Town przedsiębiorcy – Daniela Schwartzkopffa – posiadającego duże doświadczenie w branży start-upów, technologii oraz sieci społecznościowych:

„BetVIP to nie zagrywka marketingowa przygotowana specjalnie pod MŚ. Mówimy tutaj o długoterminowym projekcie, który ma się cały czas rozwijać” – stwierdził Schwartkopff. „Uzyskane licencje i ostra polityka akceptacji zakładów pokazują jak duże jest zaangażowanie w utrzymanie BetVIP jak najdłużej na rynku. Mamy niepowtarzalną możliwość zapewnienia posiadaczom Bitcoinów bezpiecznej i zaufanej platformy, nieróżniącej się niczym od tradycyjnej strony bukmacherskiej.”

Schwartzkopff posiada na swoim koncie kilka innych ciekawych projektów – między innymi start-up’a telekomunikacyjnego FSMS, który przyciągnął ponad 325 zarejestrowanych użytkowników. Kolejnym jego dzieckiem była firma konsultingowa zajmująca się rozwiązywaniem problemów prognostycznych w sektorze finansowym. BetVIP powstał natomiast jako forma promocji Bitcoina i alternatywa dla typerów, którzy szukają bukmachera z szybkimi transakcjami i niskimi kosztami prowizji.

„Biorąc pod uwagę embrionalną fazę rozwoju Bitcoina, zdajemy sobie sprawę, że budzić może pewne wątpliwości i niezrozumienie. BetVIP nastawia się niie tylko na społeczność BTC, ale będzie próbował również zarekomendować wirtualne waluty osobą, które wcześniej nie miały z nimi do czynienia. Mamy nadzieję, że dzięki temu Bitcoin i jemu podobne wkrótce trafią do codziennego obrotu” – komentował Schwartzkopff.

O ile jedyna akceptowana przez BetVip waluta jest wirtualna, to platforma ma gwarantować pełną przejrzystość i pełny dostęp do historii transakcji – ma to pomóc w budowaniu zaufania i silnej społeczności. BetVIP oferuje zakłady tradycyjne oraz zakłady na żywo w kilkudziesięciu dyscyplinach oferując każdego miesiąca ponad kilka tysięcy eventów sportowych. Nowi użytkownicy mogą skorzystać z 100% bonusu od pierwszego depozytu do kwoty 100USD.

Więcej informacji na temat bukmachera znajdziesz na jego stronie internetowejBetVIP.com.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here