Stars.Space - spółka zależna Hub.Tech - ma umowę strategiczną z Tik-TokiemWarszawa, 24.08.2021 (ISBnews) – Stars.Space – nowa spółka zależna Hub.Tech – specjalizująca się w monetyzacji influencer marketingu, ma umowę strategiczną z Tik-Tokiem, poinformował Hub.Tech. Pierwszym wspólnie realizowanym projektem będą działania promocyjne nowej marki kosmetycznej.

Stars.Space to spółka technologiczna, która w swojej działalności skupia się na przewidywaniu trendów na rynku konsumenckim przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji, analizy big data oraz technologii VR, podano w komunikacie.„Posiadana wiedza, kompetencje i doświadczenie oraz kontakty biznesowe związane z produkcją i sprzedażą kosmetyków sprawiły, że zdecydowaliśmy się wprowadzić na rynek zupełnie nowy, eksperymentalny koncept. Stars.Space specjalizować się będzie w monetyzacji influencer marketingu, ale równolegle zajmie się tworzeniem produktów inspirowanych kosmosem. Pierwsza linia kosmetyków już niedługo trafi do sprzedaży” – powiedział prezes Stars.Space Maciej Zegarski, cytowany w komunikacie.

Umowa z platformą Tik-Tok to dla strategiczny krok dla Stars.Space, który będzie związany z promocją produktów na skalę globalną. Przyjęta strategia rozwoju przewiduje zaangażowanie dużej grupy influencerów o znaczących zasięgach na platformie, podkreślono w materiale.

„Influencer marketing to obecnie siła napędowa sprzedaży na rynku kosmetycznym. Jest to mechanizm, który szczególnie oddziałuje na osoby młode, a do tych właśnie skierowane są nasze produkty. Cieszymy się, że Tik-Tok uwierzył w nasz projekt i doceniamy, że największa sieć społecznościowa na świecie współpracuje również z mniejszymi firmami i jest otwarta na nieszablonowe rozwiązania. Jesteśmy przekonani, że zaangażowanie influencerów, przyniesie naszej nowej marce globalny sukces” – dodał Zegarski.

Hub.Tech – wcześniej jako Boruta-Zachem – jest firmą produkcyjną, działającą w branży chemicznej, skupioną w trzech głównych obszarach: produkcji barwników i pigmentów, produkcji biosurfaktantów wykorzystywanych w branży chemicznej i kosmetycznej oraz badaniach i rozwoju innowacyjnych rozwiązań chemicznych. Od 2014 r. jest spółką notowaną na rynku NewConnect.

(ISBnews)

investJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here