Naga MarketsStars.Space planuje kampanię crowdfundingu, debiut na NewConnect w 2022 r.Warszawa, 28.09.2021 (ISBnews) – Stars.Space – spółka zależna Hub.Tech – w najbliższym czasie planuje przeprowadzenie emisji akcji o wartości do 1 mln euro w formule crowdinvestingu, a w przyszłym roku zamierza zadebiutować na rynku NewConnect, podała spółka.

„Informacje o ofercie publicznej akcji będą prezentowane na platformie CrowdConnect. Równolegle Stars.Space uruchomiła kanał sprzedaż online i wprowadza na półki ponad 1500 drogerii Rossman kosmetyki nowej marki Stars from the Stars. W promocję produktów będzie zaangażowanych ponad 100 influencerów związanych z platformą społecznościową TikTok” – czytamy w komunikacie.Środki pozyskane crowdinvestingu spółka planuje przeznaczyć na poszerzenie oferty produktowej i budowę zasięgu marki Stars from the Stars. Firmą inwestycyjną wykonującą usługę oferowania akcji będzie Dom Maklerski INC.

„Chcemy zaproponować inwestorom udział w unikalnym projekcie: połączeniu świata twórców działających w ekosystemie TikToka ze sprzedażą kosmetyków w największej sieci drogerii w Polsce. Będzie to jednocześnie pierwsza marka influencerska na polskim rynku kapitałowym. Planowane przez nas w najbliższych tygodniach działania są jednocześnie premierą konceptu, który w przyszłym roku chcemy przenosić na kolejne rynki takie jak np. Rosja i Bliski Wschód” – powiedział prezes Maciej Zegarski, cytowany w komunikacie.

Podkreślił, że spółka po zakończonej ofercie publicznej akcji chce jak najszybciej podjąć działania związane z wprowadzeniem akcji do obrotu i już w przyszłym roku zadebiutować na rynku NewConnect.

Stars.Space to spółka technologiczna, która w swojej działalności skupia się na przewidywaniu trendów na rynku konsumenckim przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji, analizy big data oraz technologii VR.

Hub.Tech – wcześniej jako Boruta-Zachem – jest firmą produkcyjną, działającą w branży chemicznej, skupioną w trzech głównych obszarach: produkcji barwników i pigmentów, produkcji biosurfaktantów wykorzystywanych w branży chemicznej i kosmetycznej oraz badaniach i rozwoju innowacyjnych rozwiązań chemicznych. Od 2014 r. jest spółką notowaną na rynku NewConnect.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: analiza | develia akcje prognozy | oncoarendi kurs | kurs korony czeskiej prognozy na najbliższe dni | dji index | giełda pge | btc wykres |

investChcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here