Naga Marketsstarbucks-463689_1280Akcje najsłynniejszej kawiarni na świecie znajdowały się w bardzo wyraźnym kanale wzrostowy, jednakże początek zeszłego roku przyniósł długo oczekiwane wybicie. Pokonanie górnego ograniczenia kanału wzrostowego dodało animuszu kupującym i wypchnęło walory Stabucksa na najwyższe poziomy w historii.

Widać jednak, iż opór na poziomie 65 dolarów za akcję jest zbyt ciężki do pokonania, a uformowanie dwóch szczytów (z czego drugiego niższego) zwiększa szansę na realizacje większej korekty, czy też nawet odwrócenia trendu.

Obecnie zaobserwować możemy, iż akcje Starbucksa cofnęły się w okolice górnego ograniczenia wybitego wcześniej kanału i zbliżają się do strefy wsparcia na poziomie 50 dolarów za akcję.

Inwestowanie w akcje Starbucks oraz kilkadziesiąt innych spółek możliwe jest teraz dzięki AKCJOM SYNTETYCZNYM. Sprawdź czym różnią się od standardowych kontraktów CFD!

Notowania Starbucks
Notowania Starbucks

Powrót do kanału i spadek poniżej wspomnianego wcześniej wsparcia otworzy drogę do dalszych spadków, nawet w kierunku 40 dolarów za akcję. Z kolei odbicie od kanału wzrostowego sprawi, że sekwencja wzrostowa będzie kontynuowana i w średnim terminie będziemy mogli oczekiwać ataku na historyczne szczyty.

Wszystkie analizy przygotowywane przez zespół X-Trade Brokers dla portalu Comparic.pl możesz śledzić pod tym linkiem!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here