Naga MarketsGłównym profilem działalności Zakładów Urządzeń Kotłowych Stąporków SA jest kompleksowa realizacja zadań na rzecz energetyki zawodowej i szeroko pojętej energetyki przemysłowej.

staporkow w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Wykres tygodniowy wskazuje na trwający od sierpnia 2013 roku trend spadkowy. Kluczowy poziom oporu to okolice 6 zł. Widać, że od dłuższego czasu ciekawie dzieje się pod tym poziomem, gdzie mamy pewne ożywienie przy wyższym wolumenie. Wybiegając nieco w przyszłość można mieć nadzieję, że tworzy się tam formacja odwróconej głowy z ramionami. Jeżeli tak rzeczywiście jest to niebawem powinno tworzyć się prawe ramię czyli powinno dojść do kolejnej próby ataku na wspominany opór. Ewentualna aktywacja tej formacji byłaby o tyle silnym sygnałem kupna, że oznaczałaby również wybicie kluczowego oporu.

Weź udział w darmowym konkursie giełdowym, odbierz nagrodę gwarantowaną i wygraj 35 000 zł

staporkow d1

Na wykresie dziennym widać, że pojawia się szansa na powstanie prawego ramienia wspominanej formacji oRGR. Ostatnie spadki powstały przy malejącym wolumenie i wyhamowały na lokalnym wsparciu przy 4,70 zł. Z tego miejsca może zaczynać się kolejny atak na kluczowy opór. Generalnie w całym okresie ruchu bocznego, który trwa od połowy ubiegłego roku widać pewne nagromadzenie wolumenu. Możliwe więc, że „coś jest na rzeczy” ale aby coś zaczęło się zmieniać niezbędne jest wybicie oporu czyli dokładnie mówiąc poziomu 6,20 zł. Z drugiej strony, upadek wsparcia przy 4,70 zł może wpłynąć znacząco na zmniejszenie szans na pozytywny rozwój wypadków.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułUSDCHF – przełamanie linii trendu
Następny artykułPoranny komentarz rynkowy: Jastrzębi ton FOMC
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here