Naga Markets



„Sezon na dywidendę” – to blok, w którym łączymy analizę ciekawych spółek, które mają szansę wzrastać, a dodatkowo zamierzają w najbliższym czasie wypłacić dywidendę. Pokazujemy i informujemy, do kiedy należy kupić akcje aby nabyć prawo do niezwykle przyjemnej premii w postaci dywidendy. Sezon wypłaty dywidend za zeszły rok niebawem się zaczyna…


Podstawowa działalność grupy to produkcja wysoko przetworzonych wyrobów stalowych. Są to głównie blachy elektrotechniczne transformatorowe, kształtowniki czy bariery drogowe. Spółka posiada też własną sieć dystrybucji wyrobów hutniczych.



stalprodukt w1

Na wykresie tygodniowym nadal panuje trend spadkowy, a niewielka struktura wzrostowa, tworząca się od kilku miesięcy mimo wybicia linii trendu, nadal ma znamiona tylko korekty głównego trendu. Warto także zwrócić uwagę na fakt, że ma ona kształt klina zwyżkującego, z którego niebawem powinno nastąpić wybicie.

stalprodukt d1

Na wykresie dziennym widać że klin jest dość dokładnie respektowany. Ostatni test górnej krawędzi skończył się świecą o bardzo długim, górnym cieniu co może oznaczać powrót do spadków do dolnej krawędzi. Odcięcie dywidendy nie będzie miało wpływu na kurs, gdyż ta jest naprawdę symbolicznej wielkości.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

invest

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.



Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here