Naga MarketsStalprodukt jest wiodącym producentem i eksporterem wysoko przetworzonych wyrobów ze stali: blach elektrotechnicznych transformatorowych, kształtowników giętych na zimno, barier drogowych i rdzeni toroidalnych.

Te artykuły również Cię zainteresują
Cena akcji spada nieustannie od początku lutego. Łączna przecena sięga już blisko 33%. Jeżeli spadki miałyby być tylko większą korektą w szerszym trendzie wzrostowym, to ich skala jest już dość znacząca. Nadzieję na ich zakończenie widać na wykresie miesięcznym. Jest nią wsparcia okolic poprzedniego szczytu. Za czerwiec mamy sygnał kupna jakim jest świeca pin bar z długim dolnym cieniem. To minimum powinno więc coś znaczyć, a więc zejście niżej może mieć poważne konsekwencje. Jednak od tego czasu spadki wyhamowują, pojawia się więc szansa na odbicie w górę.

Wykres dzienny wygląda bardzo pozytywnie, zwłaszcza po wczorajszej sesji, kiedy spółka drożała 6% przy niezłych obrotach. Była to sesja przełomowa pod względem technicznym. W jej trakcie doszło bowiem do wybicia poziomu poprzedniego szczytu. Taka sytuacja ma tu miejsce po raz pierwszy od początku lutego czyli w całym okresie korekty. Jest to więc silny sygnał kupna, negujący dotychczasową strukturę coraz niżej pojawiających się ekstremów. Wagi wybiciu dodaje fakt, że całe wzrostowe podejście było budowane przy narastającym wolumenie.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

 

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here