Naga MarketsPodstawowa działalność grupy to produkcja wysoko przetworzonych wyrobów stalowych. Są to głównie blachy elektrotechniczne transformatorowe, kształtowniki czy bariery drogowe. Spółka posiada też własną sieć dystrybucji wyrobów hutniczych.

stalprodukt w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Wykres tygodniowy pokazuje, że ostatni dołek był również fałszywym wybicie wsparcia w rejonie 235 zł. Po tym wydarzeniu, cena zaczęła dynamicznie rosnąć a wraz z nią rosły także obroty. Jest to pozytywny aspekt, choć nadal należy pamiętać, że cena od połowy ubiegłego roku porusza się w trendzie spadkowym i obecne wzrosty mogą okazać się jedynie korektą. Aktualnie można zakładać, że cena zmierza w kierunku 330 zł, gdzie mamy ważny opór.

stalprodukt d1

Na wykresie dziennym można wyznaczyć kilka kresek, które w ostatnim czasie były dobrze respektowane. Tworzą one kanał spadkowy z linią dzielącą go na dwie równe części (przypomina to trochę mało popularne narzędzie zwane widłami Andrewsa). W ramach kanału możemy zakładać obecnie wzrost ceny do górnej krawędzi. Dynamika wzrostów podparta wolumenem niesie także nadzieję, że kupujący spróbują zaatakować kluczowy opór 330 zł, który znajduje się niewiele wyżej. To w tym rejonie powinno dojść do rozstrzygnięć – czy wzrosty okażą się tylko korektą czy jednak przekształcą się w nowy trend. Ewentualne wybicie otworzy drogę przynajmniej do poziomu 400 zł.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

invest

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here