Naga Markets

Stablecoin UST sieci Terra spada o 35% przez "zapis" stanu sieci po atakuPrzyszłość blockchaina Luna Classic stoi pod znakiem zapytania, a w związku z tym kwestionowany jest sens istnienia stablecoina Terra UST. Nie zniechęciło to jednak inwestorów, którzy w ostatnim czasie postanowili kupić monetę, licząc na jej gwałtowny wzrost wartości, związany z odbudową sieci. Dziś już wiadomo, że były to złudne nadzieje, gdyż firma Terraform Labs zdecydowała się stworzyć zupełnie nowy blockchain, wykorzystując zapis stanu sieci na bloku 77990000, a co za tym idzie całkowicie odciąć się od powiązania z UST.

  • Nowa LUNA 2.0. będzie niezależnym blockchainem, który zrezygnuje z własnego stablecoina
  • Cena UST w reakcji na porzucenie wcześniejszego projektu, spadła do 3 centów
  • Czy inwestorzy bezpowrotnie utopili swój kapitał?
  • Chcesz handlować kryptowalutami na czołowej giełdzie krypto? Sprawdź ofertę KuCoin – platformy, której zaufały miliony użytkowników na całym świecie.

Stablecoin Terra UST skazany na zapomnienie

Choć notowania stablecoina Terra UST to już groszowe wartości, tak nieustannie traci on na wartości. Resztki nadziei uleciały wraz z zapowiedzią, że Terraform Labs nie zamierza kontynuować prac nad projektem. Zamiast tego, zespół zbuduje nowy, niezależny od poprzedniego blockchain, zupełnie niezwiązany z UST.Przed zapadnięciem ostatecznej decyzji, notowania UST/USD wystrzeliły w górę z 0,06 USD do 0,12 USD, a inwestorzy postanowili postawić na odrodzenie tokena.

Partnerem portalu Comparic.pl jest giełda kryptowalut KuCoin, oferująca dostęp do ponad 600 altcoinów oraz głównych kryptowalut.

 

Już teraz zarejestruj się bezpłatnie i odbierz bonus do 500 USD. Sprawdź możliwości handlu na cyfrowych aktywach.

Wraz z decyzją o porzuceniu projektu aktywo momentalnie spadło o 35%, a następnie wyznaczyło nowe dno na poziomie 0,02 USD.

Rosnące poparcie projektu LUNA 2.0. sprawia, że LUNA classic odchodzi w zapomnienie. Na starym blockchainie znajdują się biliony tokenów, jednak bez zdecentralizowanych aplikacji i protokołów oraz ze stablecoinem, którego wartość spadła o niemal 99%, przyszłość posiadaczy UST zdaje się przesądzona.

NED

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here