Naga MarketsEURUSD

Po trwających od wczoraj spokojnych wzrostach rynek dotarł dziś w okolice górnego ograniczenia konsolidacji oraz poziomu 38.2% korekty Fibonacciego z wcześniejszych spadków. Na skutek silnej reakcji podażowej w tej okolicy, przez większość dnia obserwowaliśmy dynamiczne spadki w efekcie czego rynek wybił dołem z lokalnej, trwającej od blisko czterech dni konsolidacji. W najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania okolic poziomu 1.0355.

EURUSD H1
EURUSD H1

GBPUSD

Z samego rana rynek dotarł w okolice górnego ograniczenia trwającej od początku tygodnia konsolidacji zbiegającego się z linią trendu spadkowego oraz poziomem 38.2% korekty Fibonacciego z wcześniejszych spadków. Na skutek pojawienia się silnej reakcji podażowej w tym miejscu, przez większość dnia obserwowaliśmy dynamiczne spadki, dzięki którym rynek wybił dołem z boxu. Obecnie re-testując rynek testuje od dołu (jako opór) pokonany dziś poziom 1.2240, który zbiega się w dodatku z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego z dzisiejszych spadków. Odrzucenie tego poziomu mogłoby być sygnałem do kontynuacji spadków.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykorzystaj analizę by zainwestować u Brokera BDSwiss

GBPUSD H1
GBPUSD H1

USDCHF

Rynek po raz kolejny dotarł dziś w okolice górnego ograniczenia trwającej od połowy grudnia konsolidacji. Jeżeli poziom ten zostanie pokonany, moglibyśmy znaleźć się na najwyższych poziomach od września 2010 roku.

USDCHF H4
USDCHF H4

Wszystkie analizy z cyklu można śledzić pod tagiem „przegląd rynkówConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAUDCAD – dynamiczne odbicie od oporu
Następny artykułCyfrowy Polsat – kanał wzrostowy zostanie zachowany?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here