Naga MarketsAUDUSD

Na skutek trwających od początku roku wzrostów rynek dotarł dziś do wspomnianego wczoraj oporu 0.7275. Odrzucenie tego poziomu mogłoby być sygnałem do korekty spadkowej i re-testu pokonanego dziś oporu (teraz wsparcia) 0.7245.

AUDUSD H4
AUDUSD H4

USDCAD

Na skutek bardzo dynamicznych spadków rynek wybił dziś dołem z trwającej od ubiegłego piątku konsolidacji. Pokonując dwa lokalne wsparcia (1.3360 i 1.3320) Dotarliśmy dziś w okolice niezwykle istotnego wsparcia 1.3285 ,którego odrzucenie mogłoby być sygnałem do wzrostów nawet w okolice dolnego ograniczenia wcześniejszej konsolidacji zbiegającego się z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego.

Te artykuły również Cię zainteresują
USDCAD H4
USDCAD H4

Biorąc pod uwagę dynamikę dzisiejszych spadków coraz bardziej prawdopodobne wydaje się jednak pokonanie obecnego wsparcia i kontynuacja spadków w okolice linii tendencji wzrostowej.

Wykorzystaj analizę by zainwestować u Brokera CentroFX i odbierz Cashback od zawartych transakcji w wysokości $3 za każdego zamkniętego lota bądź indywidualnie negocjuj jego wysokość.

USDCAD Daily
USDCAD Daily

comparic-300x114-centrofx

CentroFX  to w pełni licencjonowany i autoryzowany przez CySEC (licencja 246/14) broker będący częścią grupy kapitałowej R Capital Solutions Limited działającej od 2014.

CentroFX oferuje trading bez interwencji tzw. non-dealing desk, ponad 170 instrumentów handlowych w tym waluty, akcje, towary, indeksy, w pełni transparentny i zaawansowany system transakcyjny z natychmiastową egzekucją zleceń oraz gwarancja stałego spreadu na wszystkich instrumentach (fix), Fundusz Rekompensat Inwestycyjnych do 20 000 euro i ochronę przed ujemnym saldem rachunku – sprawdź ofertę.

Wszystkie analizy z cyklu można śledzić pod tagiem „przegląd rynkówConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułTrading egzotyczny – EURHUF, EURNOK, USDCHK
Następny artykułProtokoły FOMC: Typowy odruch kolanowy na rynkach
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here