Naga MarketsAUDUSD

Przez cały dzień rynek poruszał się dziś w konsolidacji oscylując w okolicy poziomu 0.7565. Odrzucenie obecnego oporu mogłoby być sygnałem do spadków, na skutek których moglibyśmy przetestować pokonany wczoraj poziom 0.7515 zbiegający się obecnie z momentum 50% korekty Fibonacciego z wczorajszych wzrostów oraz linią trendu wzrostowego.

AUDUSD H1
AUDUSD H1

NZDUSD

W dniu wczorajszym rynek dotarł w okolice istotnego (z punktu widzenia interwału H4) oporu 0.7230. Mimo, że poziom ten nie został dokładnie przetestowany, dziś pojawiła się reakcja podażowa i jeżeli spadki będą kontynuowane, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się re-testu pokonanego wczoraj poziomu 0.7140.

Te artykuły również Cię zainteresują
Inwestuj u Brokera CentroFX i odbierz Cashback od zawartych transakcji w wysokości $3 za każdego zamkniętego lota bądź indywidualnie negocjuj jego wysokość.

NZDUSD H1
NZDUSD H1

USDCAD

Po wczorajszych spadkach rynek dotarł w okolice ubiegłotygodniowych minimów, gdzie pojawiła się reakcja popytowa. Na skutek dzisiejszych dynamicznych wzrostów ponownie ponownie znaleźliśmy się powyżej linii tendencji wzrostowej z wykresu dziennego. Jeżeli te wzrosty nie zostaną zanegowane, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się przetestowania nawet okolic poziomu 1.3268.

USDCAD H1
USDCAD H1

comparic-300x114-centrofx

CentroFX  to w pełni licencjonowany i autoryzowany przez CySEC (licencja 246/14) broker będący częścią grupy kapitałowej R Capital Solutions Limited działającej od 2014.

CentroFX oferuje trading bez interwencji tzw. non-dealing desk, ponad 170 instrumentów handlowych w tym waluty, akcje, towary, indeksy, w pełni transparentny i zaawansowany system transakcyjny z natychmiastową egzekucją zleceń oraz gwarancja stałego spreadu na wszystkich instrumentach (fix), Fundusz Rekompensat Inwestycyjnych do 20 000 euro i ochronę przed ujemnym saldem rachunku – sprawdź ofertę.

Wszystkie analizy z cyklu można śledzić pod tagiem „przegląd rynkówConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykuł[VIDEO] Ex-Goldman Anton Kreil osobiście zaprasza na FxCuffs 2017
Następny artykułRuszyły zapisy do 9. rundy eliminacji Mistrzostw Świata Forex!
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here