Naga MarketsPrzegląd rynków to codzienny cykl analiz tworzony we współpracy z brokerem STO, w którym każdego dnia podsumowujemy to, co wydarzyło się na głównych parach walutowych. Szczegółowy opis oferty STO przygotowaliśmy dla Was w osobnym artykule.


AUDUSD

Już na początku środowej sesji rynek pokonał istotne wsparcie, które następnie przetestowaliśmy od dołu (jako opór). Tamteż pojawiła się reakcja podażowa, na skutek której powstała pro-spadkowa świeca pin-bar. Jeżeli strefa ta zostanie trwale odrzucona, spodziewać moglibyśmy się kontynuacji spadków.

Te artykuły również Cię zainteresują
AUDUSD H4

Spoglądając na wykres dzienny zauważymy, że mogłyby one dotrzeć nawet w okolice poziomu 0.7755.

By wykorzystać analizę, już teraz sprawdź ofertę STO!

AUDUSD Daily

GBPUSD

Na skutek trwających od wczoraj wzrostów kurs dotarł w okolice lokalnego oporu zbiegającego się precyzyjnie z mierzeniem 61.8% korekty Fibonacciego z wcześniejszego impulsu spadkowego, gdzie dziś pojawiła się reakcja podażowa.

GBPUSD H1

Spoglądając na notowania na wykresie 4-godzinowym zauważymy, że jeżeli najbliższe wsparcie zostanie pokonane, spodziewać moglibyśmy się kontynuacji spadków nawet w okolice poziomu 1.2837.

GBPUSD H4

USDCAD

Na skutek opublikowanych dziś o godz. 14:30 dobrych danych ze Stanów Zjednoczonych i wywołanej w ten sposób aprecjacji USD rynek wybił górą z lokalnej konsolidacji. Jeżeli w najbliższym czasie nie pojawi się reakcja podażowa, która mogłaby zanegować to wybicie, spodziewać moglibyśmy się kontynuacji wzrostów.

USDCAD H1

STO jest brokerem regulowanym przez FCA oraz CySEC. Oferuje dostęp do ponad 300 instrumentów handlowych takich jak Forex, Indeksy, Ropa, Akcje, Towary i Obligacje. Klienci STO mają możliwość handlu na szerokiej gamie instrumentów CFD dzięki niezawodnym platformom MT4 i AFX Fast. Sprawdź ofertę STO!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPopołudniowy przegląd rynkowy – sytuacja techniczna na parach z PLN            
Następny artykułMACD Double Screen – jak dywergencja może pomóc Ci prowadzić pozycję ?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here