Naga MarketsAUDUSD

Na skutek porannych i popołudniowych spadków rynek aż dwukrotnie dziś znalazł się w okolicy linii tendencji wzrostowej. W dalszym ciagu pozostajemy jednak w szerszej konsolidacji i biorąc pod uwagę zaplanowaną na godzinę 20:00 publikację oświadczenia FOMC oraz decyzji w sprawie stóp procentowych ostrożny byłbym z otwieraniem jakichkolwiek pozycji na parach z USD.

AUDUSD H1

EURUSD

Na skutek dzisiejszych spadków rynek dotarł w okolice lokalnego wsparcia zbiegającego się z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego z trwających od poniedziałku wzrostów, gdzie pojawiła się reakcja popytowa. Warto również zwrócić uwagę, że na skutek tych spadków ponownie znaleźliśmy się poniżej poziomu 1.0772, który to w dalszym ciagu nie został jeszcze przetestowany od dołu (jako opór).

Te artykuły również Cię zainteresują
EURUSD H1

GBPUSD

Na skutek trwających od wczoraj dynamicznych wzrostów rynek znalazł się dziś w okolicy ubiegłotygodniowych maksimów. Pokonanie tego poziomu mogłoby otworzyć drogę do dalszych wzrostów nawet w okolice 1.2765 choć obecnie obserwujemy pojawienie się niewielkiej (jak dotąd) reakcji podażowej.

Inwestuj u Brokera CentroFX i odbierz Cashback od zawartych transakcji w wysokości $3 za każdego zamkniętego lota bądź indywidualnie negocjuj jego wysokość.

GBPUSD H4

Sprawdź równeiż szczegółową analizę pary walutowej NZDUSD, gdzie silna reakcja podażowa odrzuca górne ograniczenie kanału spadkowego.

comparic-300x114-centrofx

CentroFX  to w pełni licencjonowany i autoryzowany przez CySEC (licencja 246/14) broker będący częścią grupy kapitałowej R Capital Solutions Limited działającej od 2014.

CentroFX oferuje trading bez interwencji tzw. non-dealing desk, ponad 170 instrumentów handlowych w tym waluty, akcje, towary, indeksy, w pełni transparentny i zaawansowany system transakcyjny z natychmiastową egzekucją zleceń oraz gwarancja stałego spreadu na wszystkich instrumentach (fix), Fundusz Rekompensat Inwestycyjnych do 20 000 euro i ochronę przed ujemnym saldem rachunku – sprawdź ofertę.

Wszystkie analizy z cyklu można śledzić pod tagiem „przegląd rynkówConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułRośnie wolumen u ECNów. Swoje metryki pokazał już FastMatch, GTX oraz HotSpot
Następny artykułO wykresach ani słowa… USD/CHF, AUD/NZD, GBP/CAD
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here